Deezer, jako pierwszy serwis streamingowy w Polsce, ogłosił współpracę z jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych opartych na geolokalizacji! Od dzisiaj wszyscy użytkownicy Deezer, meldując się co najmniej 7 razy na Foursquare w popularnych miejscach, gdzie odbywają się koncerty, mogą także wygrać 3-miesieczną subskrypcję Deezer!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Deezer wierzy, że nieograniczony dostęp do muzyki to nie tylko możliwość słuchania milionów piosenek, ale także śledzenia najciekawszych wydarzeń muzycznych czy ulubionych artystów. Dlatego serwis rozpoczął współpracę z Foursquare – portalem społecznościowym opartym na geolokalizacji. Dzięki temu, miłośnicy muzyki już dziś mają nieograniczony dostęp do koncertów live, ekskluzywnych dodatków i nagród. Forsquare pozwala podążać za ulubionymi artystami, meldować się, a nawet sprawdzać, gdzie są najbliższe imprezy.

Od 1. lipca, meldując się co najmniej 7 razy na Foursquare w jednym z wielu popularnych miejsc, gdzie odbywają się koncerty (np. Stadion Narodowy, Torwar, Open’er Festival) w Polsce i na świecie, każdy użytkownik Deezer może wygrać 3-miesięczną subskrypcję Deezer Premium+, która daje nieograniczony dostęp do ponad 25 milionów piosenek.

Zarówno fani jamu, hip-hopu, muzyki klasycznej czy indie rock, mają szansę wygrać nagrody, meldując się w ponad 15 000 muzycznych miejscach, w 15 krajach na świecie, m.in.: Polsce, Brazylii, Meksyku, Niemczech, Hiszpanii, Francji, we Włoszech, Anglii, Irlandii, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Turcji, Australii i Nowej Zelandii.

Aby wygrać, wystarczy polubić stronę Deezer na Foursquare (foursquare.com/deezer). To takie proste!

źródło: infomracja prasowa

Komentarze (0)