... ... ...

Masz startup? Przeraża Cię polskie prawo? Wesprzyj akcję Problemy Prawne Polskich Przedsiębiorców.

Dodane

01-08-2013

Mam Startup

Mamstartup.pl, polski magazyn internetowy traktujący o startupach, wspiera akcję zbierania Problemów Prawnych Polskich Przedsiębiorców. Organizatorem akcji jest serwis szybkieUmowy.pl, który rozpoczyna pierwszą w Polsce akcję wsparcia mikro, małych i średnich firm.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Wierzymy, że akcja pomoże młodym przedsiębiorcom wystartować. Misją PPP jest zebranie wszystkich problemów prawnych startupowców, tak aby w przyszłości mogły powstać regulacje dotyczące ich zmian. Jeśli tworzysz startup, to zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami w krótkiej ankiecie - mówi Adam Łopusiewicz, redaktor prowadzący MamStartup.

Od 01 sierpnia funkcjonuje specjalna strona www.szybkieumowy.pl/problemy_prawne, na której można anonimowo zgłosić wybrany problem prawny przedsiębiorcy. Zainteresowani w podziękowaniu za poświęcony czas otrzymają dostęp do wzorów dostępnych w serwisie SzybkieUmowy.pl oraz bezpłatny poradnik z rozwiązaniami problemów prawnych.

Sugestie, problemy i bolączki mikro, małych i średnich firm zbieramy do 21 sierpnia – wyjaśnia Zuzanna Dolińska, pomysłodawczyni portalu SzybkieUmowy.pl - Z tych pojawiających się najczęściej stworzymy specjalny poradnik. Znajdą się w nim odpowiedzi na najbardziej nurtujące problemy udzielane przez wyspecjalizowanych prawników i radców prawnych, na co dzień współpracujących z naszym serwisem.

Realizacja projektu to odpowiedź na szybkie zmiany w polskim prawie, których na bieżąco nie są w stanie śledzić polscy przedsiębiorcy. W ramach akcji „Problemy Prawne Polskich Przedsiębiorców” SzybkieUmowy.pl chcą przede wszystkim zaproponować przedstawicielom MŚP aktualne interpretacje przepisów oraz konkretne informacje zwrotne na ich wątpliwości przygotowane przez specjalistów z różnych dziedzin prawa, m.in. gospodarczego, cywilnego, pracy, nieruchomości czy handlowego.

Gotowy poradnik będzie dostępny już we wrześniu.

MamStartup jest patronem akcji Problemy Prawne Polskich

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)