... ... ...

Najlepsze produkty i usługi w polskim e-handlu - zgłoś się do Ekomersów 2013!

Dodane

06-08-2013

Anna Wilma

Nadszedł czas, aby wyróżnić najlepszych, którzy zdobyli uznanie rynku i przyczynili się do rozwoju e-handlu w Polsce. Nagrody branżowe rynku e-commerce przyznane zostaną po raz drugi, tym razem podczas gali odbywającej się w trakcie V Targów eHandlu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Ideą Ekomersów jest wyróżnienie marek oferujących najlepsze produkty i usługi dla internetowych sprzedawców. Nagrody przyznawane są zarówno przez klientów jak i osoby, które żyją branżą e-commerce oraz prowadzą biznes w internecie.

Ekomersy to wyróżnienie dla firm, które reagują elastycznie na potrzeby swoich klientów, ciągle udoskonalają swoje produkty i mają wizję na to jak być najlepszym. Niekoniecznie muszą to być największe firmy, z dużym kapitałem - o tym, kto otrzyma wyróżnienie zdecydują Internauci wraz z ekspertami, którzy wezmę “pod lupę” przede wszystkim to, jak dane usługi i rozwiązania wpływają na rozwój całej branży sklepów internetowych.

Rywalizacja będzie się toczyć o statuetki w aż 9 kategoriach:

  • Najlepszy produkt/usługa wspierająca ekspansję międzynarodową e-sklepów
  • Szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce
  • Najlepszy produkt/usługa wspierająca logistykę e-sklepu
  • Najlepsze rozwiązanie płatnicze
  • Najlepszy produkt/usługa wspomagająca sprzedaż w internecie
  • Najlepszy produkt/usługa wspierająca relacje z klientami
  • Najlepsza akcja promocyjna dla e-sklepu
  • Najlepsza platforma sklepowa Innowacja roku

Konkurs będzie odbywał się w kilku etapach. Do 14 sierpnia można zgłaszać swoich kandydatów do nagrody w poszczególnych kategoriach. Produkt lub usługę może zgłosić każdy, wypełniając formularz dostępny na stronie ekomersy.pl. Za preselekcję zgłoszeń odpowiada Rada Jurorów, która wybierze po 5 marek z każdej kategorii.

Wśród ekspertów, którzy będą typowali nominowanych znajdą się m.in. Grzegorz Mogilewski (Biznes w Sieci), Sylwia Czubkowska (Dziennik Gazeta Prawna), Arkadiusz Widawski (Online Marketing Polska), Paweł Tkaczyk, Jacek Gadzinowski, Artur Kurasiński, Maciej Idzikowski (NEO24.PL), Michał Samojlik, pomysłodawca i właściciel MamStartup i NowegoMarketingu.

O tym, kto otrzyma statuetki w tym roku dowiemy się już 23 września podczas gali wręczenia Ekomersów na Stadionie Narodowym. Przyznanie nagród będzie towarzyszyć najważniejszym wydarzeniom w branży, jakimi są Targi eHandlu oraz konferencja Ecommerce Trends 2013.

Marki można zgłaszać tylko do 14 sierpnia!

MamStartup jest patronem medialnym konkursu.

Komentarze (0)