... ... ...

Usługi finansowe Pekao Leasing dostępne na portalu Lease-Broker.pl

Dodane

08-08-2013

Mam Startup

Pierwszy polski internetowy broker leasingowy – Lease Broker - rozszerzył swoją ofertę o usługi finansowe świadczone przez Pekao Leasing.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Innowacyjna na polskim rynku e-usługa oferowana przez portal Lease-Broker.pl pozwala na prezentację, porównanie i wybór ofert leasingu. Przedsiębiorca po wybraniu oferty może od razu złożyć zapytanie lub wniosek o finansowanie. Całość procesu odbywa się w czasie rzeczywistym i pozwala na dokonanie wstępnej oceny zdolności kredytowej leasingobiorcy przez internet. Nowa usługa to przede wszystkim oszczędność czasu potencjalnych Klientów. Zarówno szeroki wybór finansowanych środków trwałych jak i bogata oferta dostępnych marek sprawiają, że przedsiębiorca otrzymuje propozycje finansowania dopasowaną do jego oczekiwań.

Rozpoczęcie współpracy z portalem Lease-Broker.pl jest odpowiedzią na potrzeby Klientów, którzy w głównej mierze poszukują informacji w internecie. Przygotowana bogata oferta środków trwałych oraz szybka wstępna ocena zdolności ułatwią przedsiębiorcom podjęcie decyzji o finansowaniu. – mówi Magdalena Wilk Dyrektor Biura Rozwoju Biznesu Pekao Leasing.

Z punktu widzenia Lease-Broker.pl nawiązanie współpracy z Pekao Leasing, pozwala na uzupełninie dotychczasowej oferty portalu i zaprezentowanie aktualnie największej ilości ofert leasingu dla przedsiębiorców. - mówi Piotr Staniewski Prezes Zarządu Lease Broker.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)