Pod koniec sierpnia w stolicy pojawi się szansa na zaprezentowanie i skonsultowanie sensowności swoich pomysłów na e-biznes dzięki czwartej edycji Warsaw Startup Weekend.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dla wielu osób publiczne mówienie o swoim pomyślę to bariera strachu nie do przełamania. Jednak to nie posiadając doświadczenia w e-biznesie, ani w rozwijaniu własnego biznesu lepiej z kimś pogadać. Bo to dzięki prezentacji i dalszym rozmowom, można zdobyć wiele cennych wskazówek na które obszary uważać szczególnie, a które w ogóle odpuścić na starcie.

Taką szansę da czwarta edycja Warsaw Startup Weekend, który odbędzie się między 23 a 25 sierpnia. Po raz pierwszy organizatorzy postanowili wyznaczyć temat przewodni imprezy i zostały nią „Gry”. Naturalnie osoby, które chcą wystartować z pomysłem na e-biznes w innym obszarze naturalnie mogą to zrobić.

Tradycyjnie już SWWAW zmienia lokalizację – tym razem gościć będzie na Akademii Leona Koźmińskiego. Zachowana zostaje formuła imprezy – uczestnicy spotkają się w piątkowe popołudnie. Rozpoczną od zaprezentowania swoich pomysłów w 90 sekundowych pitchach, aby wystartować w niedzielnym finałowym konkursie w około pomysłu musi powstać minimum 3 osobowy zespół i czas do pracy.

Przez sobotę i niedzielę do dyspozycji uczestników będą mentorzy, którzy będą konsultować, doradzać i zadawać dużo niewygodnych pytań. A wszystko po to aby pomóc zweryfikować sensowność danego pomysłu i przygotować zespoły do niedzielnych prezentacji przed jury. Przed jury, które wyłoni najciekawsze projekty, na które czekają nagrody. Część mentorów już jest znana, reszta zostanie zaprezentowana w najbliższych dniach.

Więcej informacji o Warsaw Startup Weekend można poczytać na stronie http://warsaw.startupweekend.org – także tam można nabyć bilety uczestnictwa, który tym razem kosztuje o 20 euro mniej – czyli tylko 29 euro. Tradycyjnie w ramach tego uczestnicy zapewnione mają wyżywienie, napoje i świetnych mentorów przez cały weeknd.

MamStartup objął patronat nad tym wydarzeniem

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)