... ... ...

Sprawdź, gdzie warto być w bezpłatnej aplikacji coigdzie.pl na smartfony z Androidem!

Dodane

19-08-2013

Mam Startup

W Google Play pojawiła się bezpłatna aplikacja coigdzie.pl, dzięki której użytkownicy telefonów z Androidem łatwo i szybko sprawdzą, gdzie warto być i co warto zobaczyć. Aplikacja coigdzie.pl to kilkanaście tysięcy wydarzeń z całej Polski, ponad 2000 koncertów, 3000 spektakli teatralnych oraz 130 000 projekcji kinowych w każdym miesiącu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dzięki aplikacji coigdzie.pl użytkownicy otrzymają za darmo dostęp do największej bazy wydarzeń i repertuarów w Polsce, a także szereg przydatnych funkcjonalności - sprawdzą, co ciekawego dzieje się w ich okolicy, zobaczą, jakie filmy grane są w najbliższych kinach czy dowiedzą się, jakie wydarzenia będą odbywać się w miejscowości, do której wyjeżdżają. Każde wydarzenie zlokalizowane jest na mapie, dzięki czemu łatwo można sprawdzić, jak na nie dojechać. W sekcji polecane użytkownik znajdzie wydarzenia w swojej okolicy rekomendowane przez zespół coigdzie.pl, a jeżeli interesuje go konkretna impreza może ją szybko wyszukać po wybraniu lub wpisaniu słowa kluczowego (gatunek, nazwa imprezy czy nazwisko artysty) w wyszukiwarce znajdującej się pod ikonką z lupką.

Repertuary na dany dzień mogą być sortowane zarówno według kin oraz teatrów jaki i według filmów i granych spektakli. Dzięki temu użytkownik może łatwo wyszukać repertuar danego kina czy teatru, jak i informacje o seansach wybranego filmu lub spektaklach, które odbywają się w okolicy jego przebywania. Każde wydarzenie jest szczegółowo opisane, w aplikacji znajduje się nie tylko obszerny opis, grafika, godzina rozpoczęcia, adres wydarzenia i jego lokalizację na mapie, ale także informacja o cenach biletów, telefon oraz link do strony organizatora wydarzenia.

Wszystkie informacje o wydarzeniach aktualizowane są codziennie, dzięki czemu użytkownik na bieżąco jest informowany o zmianach w godzinach seansów czy programach imprez. W menu aplikacji można ustawić lokalizację oraz zmienić datę i promień wyszukiwania. Aplikacja może sama zgeolokalizować użytkownika.

W aplikacji znajdują się m.in. następujące wydarzenia ze wszystkich miejscowości w Polsce: repertuar kin, repertuar teatrów, koncerty i festiwale, imprezy klubowe i taneczne, wydarzenia dla dzieci i rodzinne, wydarzenia sportowe (mecze, turnieje, biegi, wyścigi czy rozgrywki ligowe), wystawy i wernisaże,

Bezpłatna aplikacja coigdzie.pl od listopada 2012 toku dostępna jest także w Marketplace i cieszy się dużą popularnością i uznaniem użytkowników telefonów z Windows Phone 7 i 8.

Aplikację można pobrać po kliknięciu w link coigdzie.pl w Google Play i coigdzie.pl w Marketplace.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)