Pomimo okresu urlopowego - w sierpniu polski Kickstarter notuje kolejne rekordy. W ubiegłym miesiącu pozytywnie sfinansowanych zostało 13 projektów na łączną kwotę ponad 100 tysięcy złotych! Jakie projekty w ubiegłym miesiącu wsparli Polacy?

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dzięki wsparciu Polaków udało się m.in. nagrać film krótkometrażowy LARP, zorganizować podróż do Australii „Busem Przez Świat”, spełnić marzenia dzieci z „Afryka nie znika” i wiele innych. Ponadto, w sierpniu rekordowe wsparcie otrzymał projekt fabularnej gry RPG „Apocalypse World”, który w ciągu 22 dni zebrał prawie 740% potrzebnej sumy! Projektem z najwyższą kwotą wsparcia okazał się album zespołu LIMBOSKI, który w ciągu 45 dni został wsparty kwotą ponad 20 tysięcy złotych!

Od początku istnienia serwisu PolakPotrafi.pl udało się wesprzeć projekty na łączną kwotę blisko 1 miliona złotych! 154 udane projekty zostały wsparte przez 12 211 osób, a liczba wpierających wciąż rośnie! Polacy coraz chętniej wspierają innowacyjne projekty, dzięki czemu polski crowdfunding rozwija się w zawrotnym tempie.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)