... ... ...

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny organizuje już drugą edycję konkursu „Podlaski Akcelerator Innowacji”

Dodane

09-09-2013

Mam Startup

BPN-T rozpoczął przyjmowanie wniosków aplikacyjnych do drugiej edycji konkursu „Podlaski Akcelerator Innowacji”. Konkurs jest wyjątkowym projektem wspierającym rozwój innowacyjnych pomysłów opartych o zastosowanie nowoczesnych technologii. PAI skierowany jest głównie do studentów, pracowników naukowych, ale także do pozostałych osób mieszkających na terenie województwa podlaskiego.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

W tegorocznej edycji konkursu przewidziana jest jedna nagroda główna wynosząca 15.000 zł. Niezwykle ważną wartością jest również jedenaście modułów profesjonalnych szkoleń o wartości kilkunastu tysięcy złotych z zakresu m.in.: kreatywności, wystąpień publicznych, prezentacji inwestorskich, pozyskiwania finansowania, a także opracowywania modelu biznesowego. Szkolenia dostępne będą dla wszystkich drużyn, które zakwalifikują się do udziału w konkursie. Udział w PAI to także szansa na pozyskanie wielu kontaktów biznesowych oraz inwestora.

W pierwszym etapie konkursu należy wysłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej pai.bialystok.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 27.10.2013. Do drugiego etapu PAI 2013 zakwalifikuje się dziesięć najlepszych drużyn, wybranych spośród wszystkich zgłoszeń. Następnie przez ok. miesiąc trwać będą prace nad rozwijaniem pomysłu i ustalaniem koncepcji biznesowej. Pomoże w tym zestaw fachowych szkoleń, warsztatów oraz coachingu. Ostatnim etapem będzie prezentacja przed komisją konkursową oraz inwestorami.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)