Serwis PlanujPrace.pl został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy dość już mają czasochłonnego układania grafików swoim pracownikom. Dzięki niemu oszczędzisz czas i obniżysz koszty pracy, pozostając w zgodzie z prawem.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


PlanujPrace.pl to aplikacja internetowa wspomagająca planowanie pracy zmianowej w przedsiębiorstwie. Dzięki niej łatwo i szybko ułożysz grafik pracy lub dyżurów z uwzględnieniem wybranych przepisów Kodeksu Pracy, preferencji pracowników i zaplanowanych nieobecności. Gotowy harmonogram można wydrukować, zapisać w pliku PDF, udostępnić w internecie lub zsynchronizować z kalendarzem (np. Outlook, Google).

Aplikacja sama oblicza wymiar czasu pracy na dany okres rozliczeniowy oraz generuje dokładne statystyki. Grafik może być układany ręcznie lub automatycznie z równoważeniem pracy w nocy i święta. Dane można wyeksportować do arkusza Excel lub programu kadrowego.

Oprogramowanie działa w każdej przeglądarce internetowej i nie wymaga instalacji na komputerze, a jedynie dostępu do internetu. Po założeniu konta otrzymujemy miesięczny bezpłatny okres testowy, po upływie którego można przedłużyć ważność konta wykupując odpowiedni pakiet.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)