Innowacyjne multimedia: quizy, filmy, dialogi oraz fiszki, przyjazny interfejs, a co więcej punkty i odznaki za systematyczność w nauce. Wszystko to dostępne w dowolnym miejscu i porze, w osobistym smartfonie lub tablecie, dzięki nowej aplikacji mobilnej wydanej przez firmę Funmedia.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Nauka języków z każdego miejsca i o dowolnej porze? Od teraz to możliwe. 6 września wrocławska firma Funmedia, działająca na międzynarodowym rynku e-learningu, wydała swoją pierwszą aplikację mobilną do nauki języków: Kursy123. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą efektywnie wykorzystać czas spędzony w podróży, drodze do pracy czy w każdym innym miejscu.

Aplikacja Kursy123 oferuje naukę pięciu języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Nauka obejmuje różne poziomy zaawansowania, dzięki czemu z aplikacji mogą korzystać zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z danym językiem, jak i chcące pogłębić umiejętności językowe.

Nasza aplikacja została stworzona z myślą o tysiącach osób chcących uczyć się języka obcego o każdej porze, np. w drodze do pracy. Dzięki zastosowaniu przyjaznego interfejsu oraz elementów gamifikacji nauka z naszym produktem staje się “Fun" – mówi Bartłomiej Postek, Prezes firmy Funmedia.

Aplikacja dedykowana jest na urządzenia z systemem Android, od wersji 2.2 (smartfony i tablety). System pozwala na mierzenie indywidualnych postępów w nauce, a mechanizm zapisywania wyników w chmurze oraz automatycznej synchronizacji, pozwala na współdzielenie ich między wersją desktopową, a mobilną. Pozwala to na kontynuację nauki z przeglądarki internetowej na komputerze, w formie mobilnej (na tablecie i komórce), korzystając z tego samego konta.

Ponad wejście na rynek mobile, Funmedia przeprowadziło aktualizację mechaniki kursów wprowadzając elementy gamifikacji. Aplikacja pozwala na zdobywanie punktów w zamian za podejmowanie aktywności oraz zamienianie punktów na odznaki, które zarazem są formą nagrody dla kursanta za systematyczność w nauce. Aplikacja umożliwia integrację konta z Facebookiem, dzięki czemu użytkownik, który zsynchronizował swoje konta, ma możliwość pochwalenia się zdobytą odznaką lub wynikami ze znajomymi.

Najnowsze i sprawdzone rozwiązania pozwalają na skuteczne przyswajanie słówek oraz utrwalanie wymowy. Nauka każdego języka opiera się na multimedialnych i w pełni interaktywnych komponentach. W aplikacji znajdziemy zarówno fotolekcje, quizy, moduły dialogów czy pomocne w zapamiętywaniu słówek fiszki. Filmy z udziałem native speakerów wprowadzą nas w różnorodne sytuacje komunikacyjne, co więcej ułatwiając ćwiczenie wymowy.

Metoda123, w oparciu o którą zostały skonstruowane wszystkie kursy, polega na kontakcie jedynie z językiem obcym w trakcie nauki. Została ona opracowana przez międzynarodowy zespół metodyków oraz native speakerów, co jest gwarancją efektywności nauki z Kursy123. Podział na poziomy zaawansowania oraz rozdziały, w ramach danego poziomu, pomagają w ustrukturyzowaniu zdobywanej wiedzy.

Aplikacja moblina Kursy123 to rozwiązanie oferujące efektywną naukę, za pomocą nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie metod. Aplikacja jest dostępna w Google Play, z okazji premiery bezpłatnie aż do końca września.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)