Tixar.pl oferuje dostęp do największej bazy biletów na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Planowanie wolnego czasu jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Tixar.pl to najwygodniejszy sposób wyszukiwania i kupowania biletów online na wydarzenia w Polsce.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Serwis skierowany jest do osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas i poszukują w internecie informacji o różnych wydarzeniach. Teraz w jednym miejscu można odnaleźć wszystkie interesujące eventy wraz z informacjami pozwalającymi wybrać coś dla siebie. Tixar.pl, w odróżnieniu od portali czysto informacyjnych, daje możliwość zakupu biletu bezpośrednio ze strony. Tixar powstał w odpowiedzi na brak miejsca w sieci, w którym można by było znaleźć wszystkie wydarzenia, niezależnie od ich organizatora - mówi Bogdan Marszałek, współzałożyciel serwisu Tixar.pl. - Obecnie strona nie tylko ułatwia kupowanie biletów osobom, które szukają konkretnego koncertu, filmu lub spektaklu, ale również daje powody do wyjścia z domu. Chcemy, aby Tixar był miejscem, gdzie zaczyna się planowanie wolnego czasu.

Strona sugeruje, na co można pójść z dziećmi, przyjaciółmi, dziewczyną czy chłopakiem w wybranym przez siebie mieście, w danym czasie i za określoną kwotę. Dzięki możliwości wyszukania wydarzeń według wielu kryteriów, zawsze można wybrać idealną dla siebie formę rozrywki. Korzystanie z serwisu pozwala oszczędzić czas, a kupowanie biletów online jest niezwykle szybkie i wygodne.

Tixar.pl pomaga znaleźć najciekawsze wydarzenia spośród wszystkich dostępnych na rynku ofert ze znanych stadionów, kin, teatrów, scen oraz innych miejsc kultury i sportu. W serwisie można wyszukać bilety na eventy nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Ci, którzy jednak zwlekają z zakupem biletu, znajdą na stronie również ostatnie bilety dostępne w sprzedaży online. Dzięki Tixar.pl, bez wychodzenia z domu, można szybko, łatwo i wygodnie zaplanować swój wolny czas.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)