Aplikacja Program TV – dostępna w wersjach na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS, WP7, a nawet Symbian – umożliwia przeglądanie programu telewizyjnego dla ponad 300 stacji telewizyjnych, w tym ponad 140 polskojęzycznych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Wersję na najpopularniejszy dziś system operacyjny, Android, pobrano już ponad milion razy – podkreśla Paweł Janecki, Kierownik Zespołu Portal Dla Komórek w Wirtualnej Polsce. Nieprzerwanie, od niemal dwóch lat, aplikacja Program TV jest w czołówce najczęściej pobieranych z marketu Google Play, z kategorii Rozrywka. Każdego dnia korzysta z niej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

W każdym udostępnionym wariancie, na różne systemy mobilne, Program TV posiada zestaw przydatnych, praktycznych funkcji. To one decydują o popularności, wciąż przez nas rozwijanego, produktu. – dodaje Paweł Janecki – W najbliższych miesiącach planujemy gruntowne zmodernizowanie Programu TV WP.PL, wprowadzimy m.in. nowe funkcje i widoki.

Najbardziej rozbudowane są aplikacje na Android 
i iOS. Obie mają m.in.: opcję integracji 
z kalendarzem telefonu, co pozwala na ustawianie przypomnień o nadchodzących, interesujących korzystającego audycjach, oś czasu na 7 dni tygodnia, funkcję działania w trybie offline, możliwość ustawienia strefy czasowej.

Testujemy nowe modele monetyzacji aplikacji, stąd udostępnienie we wrześniu Programu TV na iOS w wolnej od reklam wersji abonamentowej, na 30 lub 90 dni. – dodaje Paweł Janecki – Wykupując abonament na dłuższy termin użytkownik otrzymuje dodatkowy miesiąc korzystania z aplikacji, gratis. To pilotażowy projekt płatności w aplikacjach WP.PL.

WP.PL ma w swoim portfolio 22 aplikacje. Łącznie zanotowały one blisko 2,5 miliona pobrań z marketów.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)