SlideBag.com – bezpłatne narzędzie do tworzenia interaktywnych prezentacji, kursów, galerii, tutoriali, quizów, testów, gier scenariuszowych, jednym słowem wszystkiego, co niezbędne, żeby realizować e-learning w atrakcyjnej formie, jest już dostępne w polskiej sieci. Z narzędzia skorzystać może każdy – bez konieczności zakupu drogiej licencji czy znajomości obsługi specjalistycznego oprogramowania.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

SlideBag.com to platforma online i narzędzie do tworzenia atrakcyjnych, interaktywnych prezentacji, kursów, galerii, tutoriali, portfolio, quizów, testów, gier scenariuszowych, itp. Na SlideBag.com można je jednak nie tylko tworzyć, ale i udostępniać – za darmo lub za opłatą. Każdy użytkownik sam decyduje o tym, czy i gdzie swoje materiały udostępni, sam ustala komu udostępni je bezpłatnie, a kto musi za dostęp do nich zapłacić, i sam decyduje o tym, ile będą kosztować. Materiały mogą być dostępne publicznie lub zabezpieczone hasłem, tylko dla wybranych osób lub grup odbiorców. Dodatkowo, stworzone na SlideBag.com prezentacje można w prosty sposób zamieścić na własnej stronie www, blogu lub w każdym systemie e-learningowym obsługującym format SCORM.

Udostępniona w portalu aplikacja SlideBag App umożliwia przygotowywanie ciekawych, wielowątkowych prezentacji. Jej główną, unikatową zaletą jest możliwość stosowania w prezentacjach, na slajdach, elementów decyzyjnych lub quizowych, zadań typu: pogrupuj, połącz w pary, wybierz (jedno- i wielokrotny wybór), wpisz prawidłową odpowiedź, ustal kolejność, itp. Dzięki temu Slidebag App pozwala tworzyć wielowątkowe, interaktywne prezentacje, w których treści wyświetlane odbiorcy zależne są od jego odpowiedzi lub decyzji! W materiałach można umieszczać też pliki multimedialne (wideo, audio) oraz graficzne.

Ze SlideBag.com może skorzystać każdy, kto chce prezentować treści lub sprzedawać je w Internecie! To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które wykorzystują Internet do dzielenia się wiedzą, materiałami multimedialnymi, prezentacjami, galeriami, kursami, a więc dla blogerów, dziennikarzy, nauczycieli, wykładowców, korepetytorów, szkoleniowców, trenerów, coachów, menedżerów, marketingowców, specjalistów PR, HR i wielu innych. Nie trzeba znać specjalistycznego oprogramowania ani kupować drogich licencji, aby w łatwy sposób dzielić się materiałami i mieć możliwość ich komercjalizacji.

SlideBag.com to nowoczesna platforma e-learningowa, z której skorzystać mogą nie tylko nauczyciele, szkoleniowcy czy korepetytorzy, ale każdy użytkownik internetu, który chce w atrakcyjny sposób dzielić się swoją wiedzą.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)