Starter zaprasza na spotkanie networkingowe, podczas którego nastąpi zderzenie…  dwóch różnych punktów widzenia! Zaproszeni prelegenci podzielą się swoją opinią o Dolinie Krzemowej: Czy warto tam być? A może lepiej skupić się na Europie? Odpowiedzi na te pytania już 21 października podczas Creative Morning.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Poniedziałek w Starterze rozpocznie się standardowo od sesji networkingowej, podczas której uczestnicy będą mogli się poznać i porozmawiać przy kawie. To świetna okazja do tego, żeby w luźnej atmosferze nawiązać nowe kontakty biznesowe. Następnie z prezentacjami wystąpią Marcin Borecki - CEO w PlaceChallenge.com, oznaczony przez Microsoft tytułem Microsoft Most Valuable Professional oraz Christoph Raethke - założyciel Berlin Startup Academy i mentor w programie Startupbootcamp Berlin. Podczas wystąpień uczestnicy poznają dwie różne opinie na temat rozwoju biznesu w Dolinie Krzemowej. Zaproszeni prelegenci oraz uczestnicy będą szukać odpowiedz na pytanie: Czy Dolina Krzemowa to na pewno najlepszy kierunek rozwoju biznesu?

Konkursy nie są miarą sukcesu, ilość zaproszeń od inwestorów nie jest miarą sukcesu, ilość artykułów w gazetach nie jest miarą sukcesu. Sukcesem jest znalezienie klientów, zbudowanie dobrego biznes modelu i sprzedaż tego co wytwarzamy, a Dolina Krzemowa jest świetnym miejscem do tego, aby sukces zmierzyć - mówi Marcin Borecki. Kilka słów ode mnie na temat błędów jakie popełniłem, kilka słów o tym czego się nauczyłem i kilka rad, które mogą przyśpieszyć Wasz sukces to moje Value Proposition dla Was, uczestników Creative Morning - dodaje.

Po wykładach i dyskusji uczestnicy będą mieli okazję powrócić do networkingu, więc warto zabrać ze sobą wizytówki! Spotkanie jest bezpłatne. Prezentacje odbędą się w języku angielskim! Liczba miejsc jest ograniczona, więc organizatorzy zachęcają do szybkich zapisów!

Szczegółowe informacje na stronie: http://kreatywnygdansk.pl/artykuly/dolina-krzemowa-od-kuchni.html

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa

 

Komentarze (0)