... ... ...

„Venture Across“ - Pierwsza polsko-niemiecka konferencja startupowa w Collegium Polonicum

Dodane

30-10-2013

Mam Startup

Całodniowa, binarodowa konferencja odbędzie się 29 listopada 2013, 30 metrów od granicy polsko-niemieckiej, we wspólnym budynku Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina, jakim jest Collegium Polonicum. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, inwestorów, studentów, wszystkich chcących założyć własną działalność gospodarczym, oraz osób zainteresowanych sceną startupowom Polski i Niemiec.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Motywem przewodnim „Venture Across” jest potencjał gospodarczy, który może powstać poprzez kooperację obu Państw sąsiedzkich. Potrzeba rozszerzenia wiedzy na temat polskiej, jak i niemieckiej sceny startupowej, jest kolejnym ważnym aspektem konferencji, który to doskonale odzwierciedla się w programie wydarzenia. Tym samym konferencja stanie się miejscem spotkań polskiej i niemieckiej sceny startupowej.

Bliższe poznanie obu rynków, dialog z inwestorami, przedsiębiorcami oraz nauka płynąca z ich doświadczeń. To tylko część możliwości, jakie niesie ze sobą „Venture Across”. Godnym wspomnienia jest również to, iż referaty wygłaszane będą przez znanych przedsiębiorców i inwestorów. Program konferencji składa się z interaktywnych warsztatów, wykładów, jak również Pitches i Speed-Networking. Do hitów dnia należą:

Panel dyskusyjny m.in. z Pawłem Chudzińskim (Co-Founder i Managing Parter Point Nine Capital) ”Rozwój rynku StartUp’owego w Polsce i Niemczech oraz związany z tym potencjał gospodarczy”

Historia tworzenia przedsiębiorstwa Moritz’a Eckert’a (CEO Betterplace.com)

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)