Masz pomysł jak unowocześnić marketing? Ostatni dzwonek by wziąć udział w Digital Farm - projekcie, w ramach którego rozwijane są takie firmy, jak agencja badań rynku, producent pierwszych komercyjnych drukarek 3d w Polsce czy platforma umożliwiająca sprzedaż autorskich plików.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Grafika główna artykułu pochodzi z Fotolia

Digital Farm to realizowany przez LMS Invest Projekt skierowany do pomysłodawców z branży marketingowej, posiadających pomysł na innowacyjne przedsięwzięcie i chęć rozpoczęcia działalności gospodarczej. Twórcy projektu realziaują się na pomysłach opartych o nowoczesne metodymarketingowe.

Do udziału w projekcie kwalifikują się przedsięwzięcia wykorzystujące w sposób niestandardowy dostępną wiedzę i urządzenia marketingowe. Szanse na wzięcie udział w Digital Farm mają te pomysły na biznes, które odznaczają się wysoką innowacyjnością i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Celem projektu jest wybór pomysłów, w których decydującą rolę odgrywa technologia lub innowacyjny model wykorzystania istniejących rozwiązań, gdzie głównym trendem napędzającym rozwój jest konwergencja urządzeń i platform programistycznych.

Szczegóły dostępne są na stronie www.lmsinvest.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)