Fotomaton to narzędzie umożliwiające internautom wydruki własnych zdjęć z Facebooka, Instagramu i dysku komputera. Możliwość drukowania swoich facebookowych fotografii to nowa usługa na polskim rynku.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Fotomaton oferuje fanom Facebooka i Instagramu niespotykanej jakości wydruki zdjęć z ich kont społecznościowych. Użytkownicy mogą zamawiać dwa formaty printów - Kwadrat 10 x 10 cm oraz Prostokąt 12 x 8 cm, które drukowane są na wysokiej klasy papierze, niedostępnym w tradycyjnych punktach fotograficznych. Powyższe formaty zdjęć realizowane są także dla opcji wydruków z dysku komputera.

Proces zamówienia jest intuicyjny i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Wystarczy na stronie dokonać wyboru zdjęć z kont społecznościowych lub załadować je bezpośrednio z dysku komputera. Następnie użytkownik wybiera format, nakłada filtry na zdjęcie i wypełnia krótki formularz zamówienia. Zdjęcia można wydrukować bez konieczności rejestrowania konta w serwisie.

Printy wysyłane są w stylowych opakowaniach, które korespondują z nietuzinkowym designem produktów. Pudełka zostały zaprojektowane w ten sposób, że mieszczą się do wszystkich rodzajów skrzynek pocztowych, co zdecydowanie skraca czas odbioru zdjęć. Jest to także dobre rozwiązanie dla osób, które planują zrobić prezent swoim najbliższym - dla nich Fotomaton przygotował możliwość wysyłki zdjęć bezpośrednio do skrzynki obdarowywanego adresata.

Oferta Fotomatonu jest uproszczona - oba formaty zdjęć kosztują 1,5 zł za sztukę, a zamówienia można składać już od 1 zdjęcia. Koszt dostawy to 2,35 zł, który w 99% przypadków realizowany jest na następny dzień. Fotomaton oferuje również wysyłki zagraniczne.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)