... ... ...

Appcase - rewolucyjne narzędzie do monitorowania aplikacji mobilnych

Dodane

18-11-2013

Mam Startup

Positionly stworzyło kolejne narzędzie do monitorowania pozycji, tym razem dedykowane aplikacjom mobilnym. Warszawski startup, który zdobył w Polsce i na świecie już ponad 2000 wiernych klientów, postanowił rozwiązać problem ograniczonej widoczności aplikacji mobilnych, z którym borykają się twórcy i właściciele aplikacji. Appcase rozwiązując ten problem ma szansę w krótkim czasie zrewolucjonizować podejście do zarządzania marketingiem aplikacji mobilnych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Liczba aplikacji dostępnych w Apple App Store wynosi ponad 900 tysięcy, natomiast w Google Play jest ich już ponad 1 milion. Szacuje się, że globalne przychody z rynku aplikacji mobilnych wyniosą w tym roku 23 miliardy dolarów. Liczby dobitnie pokazują, że rynek ten cały czas się rozwija, i co za tym idzie, staje się coraz bardziej konkurencyjny. Stworzenie dobrej aplikacji samo w sobie już nie gwarantuje sukcesu. Teraz równie ważne jest to, czy użytkownicy są w stanie wyłowić daną aplikację z morza konkurujących ze sobą produktów. Appcase ma pomóc aplikacji stać się bardziej widoczną, a co za tym idzie, także zwiększyć jej szanse na osiągnięcie komercyjnego sukcesu - mówi Grzegorz Kazulak, współzałożyciel oraz CEO Positionly i Appcase’a.

Biorąc pod uwagę, że aż 63% użytkowników telefonów i tabletów z systemem iOS i Android odnajduje aplikacje poprzez wyszukiwarki, warto zadbać o zapewnienie swojej aplikacji odpowiedniego pozycjonowania. Appcase jest narzędziem, które ułatwia zarządzanie widocznością aplikacji i znacznie usprawnia planowanie i wdrażanie strategii marketingowych. Użytkownicy mają dostęp do takich danych jak: ilość pobrań aplikacji, rankingi, przychody, oceny klientów czy historia zmian, jakie dokonywały się w obrębie aplikacji. Co ważne, Appcase ma bardzo przyjazny design i jest łatwy w obsłudze.

Obecnie Appcase pozwala na śledzenie aplikacji w Apple App Store. W niedługim czasie wszystkie funkcjonalności będą dostępne także dla aplikacji znajdujących się w Google Play i Windows Phone. Twórcy Appcase’a mają także w planach systematyczne wprowadzanie nowych funkcjonalności oraz ekspansję na nowe rynki.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)