To ściśle tajny komunikat przeznaczony tylko dla tych, którzy planują pracę w IT. 11 grudnia w Pubie Włodkowica we Wrocławiu rusza 13 odcinek TechCampu, a w nim najciekawsze wieści z rynku IT, świetni prelegenci, debata z udziałem wrocławskich uczelni oraz dyskusja uczestników w formie open space. Ostatnie miejsca do wzięcia!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Tego odcinka nie powinien przegapić, żaden pasjonat nowych technologii, który szuka swojego miejsca w świecie IT. W czasie 13 odcinka będzie można usłyszeć Krzysztofa Ilnickiego i Michała Starzyńskiego ze startupu Zrzutka.pl, który umożliwia zorganizowanie składki w sieci w 2 minuty. Młodzi przedstawiciele e-biznesu zdradzą kulisy swojej kariery, pokazując, jakie techniczne, prawne i biznesowe niespodzianki czają się na śmiałków, którzy zechcą iść śladem przedsiębiorców. O tym, że świat IT nie jest zarezerwowany wyłącznie dla programistów, będzie przekonywał następnie Maciej Pondel, Account Manager z Grupy Unity. O tym, jak z perspektywy headhuntera wygląda proces rekrutacji, opowie z kolei Andrzej Domaradzki z Look4IT. Pałeczkę prelegenta przejmie następnie Paweł Banasiewicz pod szyldem Energy Group, który rozpracuje temat specyfiki pracy project managera. Tego wieczoru rozpęta się też gorąca dyskusja z udziałem m.in. reprezentantów Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja”, w czasie której zastanowimy się, jakie możliwości rozwoju dają studentom informatyki uczelnie wyższe.

Tradycyjnie na wszystkich uczestników TechCampu oprócz merytorycznej wiedzy będzie czekała gorąca darmowa pizza. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy bezpłatna rejestracja na: http://techcamp13.evenea.pl/. Warto się spieszyć, pozostało już niewiele miejsc!

AGENDA TECHCAMP #13

  • 19:00-19:15 Andrzej Domaradzki (Look4IT) Rekrutacja w IT z perspektywy headhuntera
  • 19:15-19:30 Maciej Pondel (Grupa Unity) „Praca w IT nie tylko dla programistów”
  • 19:30-19:45 Michał Starzyński, Krzysztof Ilnicki (Zrzutka.pl) Zrzutka.pl - od pomysłu do realizacji
  • 19:45-20:00 Paweł Banasiewicz (Energy Group) Od inżyniera do Project Managera
  • 20:00-20:30 Panel dyskusyjny z przedstawicielami wrocławskich uczelni
  • 20:30- 21:00 Open Space

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)