W GameTrade.pl, portalu do legalnej wymiany, sprzedaży gier, konsol i innego sprzętu dla graczy, zarejestrowało się już ponad 230 tys. Użytkowników, którzy wymienili i sprzedali 340 tys. gier! W swoich kolekcjach Gracze zgromadzili 1,5 mln gier na konsole i PC. Już co trzeci posiadacz konsoli PlayStation 3 i Xbox 360 ma swoje konto w GameTrade.pl.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Od 10 grudnia 2013 r. rozpoczął się proces usuwania z serwisu płatnych usług. Chcemy, aby GameTrade.pl był ulubionym serwisem każdego Gracza z Polski, dlatego postanowiliśmy zmienić model biznesowy i zrezygnować z opłat od Użytkowników - skomentował zmiany Damian Legawiec, prezes zarządu Gametrade Sp. z o.o.

Bezpieczeństwo transakcji na Gametrade.pl zapewniają weryfikacja tożsamości i adresów Użytkowników oraz współpraca serwisu z Policją i Prokuraturą. Weryfikacja tożsamości jest dobrowolna Użytkownik bez niej może przeprowadzić 3 transakcje wymiany lub sprzedaży miesięcznie.

GameTrade.pl od 4 lat rok do roku notuje kilkudziesięcio procentowe wzrosty oglądalności, liczby transakcji i innych aktywności Użytkowników osiągając w tym roku oglądalność na poziomie 500 tys. unikalnych Użytkowników i 800 tys. wizyt.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)