Projekt cenylekow.com.pl to pierwszy na polskim rynku portal, umożliwiający kompleksowe wyszukiwanie produktów i promocji zarówno w aptekach stacjonarnych jak i internetowych. Użytkownicy mają możliwość wyszukania konkretnego leku w aptekach w swojej okolicy, sprawdzenia jego dostępności oraz ceny.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Serwis pomaga zlokalizować najbliższą aptekę, dowiedzieć się o oferowanych przez nią promocjach, programach lojalnościowych oraz kartach rabatowych. Umożliwia także wyszukanie bezpłatnych badań z udziałem lekarzy specjalistów.

Serwis internetowy wystartował w marcu bieżącego roku i od tamtej pory, z dnia na dzień zainteresowanie portalem stale rośnie. - Serwis jest w tej chwili na etapie rozmów o współpracy z sieciami aptek z całej Polski. Każdego tygodnia wprowadzamy oferty produktów z kolejnych aptek. Rozpoczęliśmy także współpracę z sieciami, które udostępniły swoim Klientom pełną, a nie jedynie promocyjną ofertę – twierdzi Tomasz Jabłoński - pomysłodawca i założyciel serwisu.

Docelowo serwis cenylekow.com.pl ma zawierać rzetelną i aktualną ofertę jak największej liczby placówek. - Chcemy to osiągnąć dzięki pozyskiwaniu informacji z pierwszej ręki, a także unikalnemu na rynku automatowi integrującemu dane pomiędzy apteką a portalem. Integrator był najtrudniejszym elementem do wdrożenia - 6 letnie doświadczenie w pracy w charakterze Przedstawiciela Medycznego pozwoliło mi jednak dopracować system wraz z zaprzyjaźnionymi aptekami tak, żeby był intuicyjny i przede wszystkim spełniał wymogi Prawa Farmaceutycznego - powiedział Tomasz Jabłoński.

- Portal stale się zmienia odpowiadając na bieżąco potrzebom zarówno aptek jak i użytkowników - powiedział Tomasz Jabłoński. - Stworzyliśmy np. bardzo przydatną funkcję wyszukania aktualnie otwartej apteki w najbliższej okolicy. Jest ona szczególnie przydatna osobom, które np. w środku nocy potrzebuję kupić lek np. dla chorego dziecka z wysoką gorączką. Dlatego zachęcamy apteki do tworzenia wizytówek i wpisywania godzin otwarcia apteki. Opcja ta jest i będzie bezpłatna.

Oprócz możliwości wyszukania informacji o cenie oraz dostępności konkretnego produktu, użytkownik ma możliwość jego rezerwacji i odbioru w aptece np. po pracy. W razie jego braku zostanie automatycznie poinformowany o jego pojawieniu się na półce. To bardzo dobra wiadomość dla pacjentów korzystających z trudno dostępnych preparatów. - Zgadza się - sam kiedyś byłem w takiej sytuacji – mówi Tomasz Jabłoński. - Szukałem w całym mieście zastrzyków dla Taty - znalazłem po 15 telefonie w małej, osiedlowej placówce.

Naszym zdaniem startup jest bardzo obiecujący, ale przede wszystkim pożyteczny.
Z niecierpliwością czekamy na rozwój i sukces portalu na polskim rynku.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)