Pierwszy “ludzki” akcelerator w Europie, TechPeaks, po raz drugi poszukuje talentów IT w Europie Środkowo-Wschodniej! Termin składania aplikacji upływa 20 stycznia.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Na zdjęciu Paolo Lombardi - Head of TechPeaks

TechPeaks akceleruje zarówno pojedynczych założycieli/osoby z pomysłem biznesowym lub bez, jak i skonsolidowane zespoły/start-upy w fazie przed MVP/prototypowej. Jeśli jesteś designerem, hackerem, programistą lub przedsiębiorcą, to jest to okazja dla Ciebie!

Porównując TechPeaks z innymi programami, główna różnica polega na tym, że nie bierze on udziałów od start-upów, a zamiast tego zapewnia im kreatywne środowisko: opłacone mieszkanie włącznie z opłatami i miejsce do pracy w Trento (Włochy), miesięczne kieszonkowe (700 euro) i możliwość prezentacji projektu przed ekspertami rynku i europejskimi inwestorami w celu uzyskania dalszych środków finansowych bez przekazywania w zamian udziałów. Całkowita ilość pieniędzy na granty dla start-upów w drugim naborze wynosi 500 tysięcy euro i pochodzi od regionu Trentino.

Grupa mentorów TechPeaks zawiera takich przedsiębiorców jak m.in. Renaud Visage, CTO i współzałożyciel Eventbrite; Jeremiah Robison, VP Software w Jawbone; Matt Meeker, współzałożyciel meetup.com i Barkbox.com; Trevor Owens, CEO Lean Startup Machine; James Currier, przedsiębiorca i investor w Silicon Valley, jak i innych.

Program dla Ciebie? Spróbuj swoich sił przed 20 stycznia na http://techpeaks.eu/

Albo dołącz do nas na prezentacji TechPeaks w Reaktorze (Warszawa), 17 stycznia. Rejestracja na http://openreaktor21.evenea.pl

 

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)