23 stycznia 2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie odbędzie się konferencja eBiznes Camp – Prolog dla osób zainteresowanych prowadzeniem firmy w obszarze Internetu i nowych technologii.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Projekt organizuje Stowarzyszenie Media Polanie we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym MANAGER przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości Loża Biznesu i „ŚWIATOWID” Centrum Kreacji i Kompetencji Sp. z o.o. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Tarnowa oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie.

eBiznes Camp

eBiznes Camp to spora dawka wiedzy, networkingu i inspiracji do przedsiębiorczych działań w Internecie. Ideą wydarzenia jest stworzenie w Tarnowie miejsca dialogu i inspiracji dla osób zainteresowanych zagadnieniami ebiznesu, ecommerce i emarketingu. Program został tak pomyślany, aby osoba planująca założenie firmy w przemysłach kreatywnych lub interaktywnych dostała w pigułce wiedzę na temat planowania, finansowania, zarządzania i promocji przedsięwzięcia. Z drugiej strony wiedza powinna się przełożyć na praktykę, dlatego organizujemy warsztaty interakcji i kreacji, które uczą negocjacji, autoprezentacji, myślenia problemowego, czyli umiejętności kluczowych dla każdego przedsiębiorcy – podsumowuje Magdalena Lis, kierownik projektu eBiznes Camp.

Wydarzenie on-off-line

eBiznes Camp to wydarzenie organizowane w łączonej formule: konferencja oraz Międzynarodowe Targi Internetowe na platformie www.egalaktyka.pl. Na targach zaprezentują się sklepy internetowe działające w Małopolsce.

Projekt eBiznes Camp – Prolog to wydarzenie cykliczne. Jego kontynuacją będzie eBiznes Camp Myśl – Działaj – Szybuj w dniach 21 – 22 maja 2014 r., podczas którego nastąpi kontynuacja dyskusji rozpoczętej 23 stycznia 2014 r.

Uczestnicy

W konferencji weźmie udział 150 – 200 uczestników z Tarnowa i okolic, zainteresowanych zagadnieniami ebiznesu, ecommerce, emarketingu:

  • studentów,
  • osób planujących założenie działalności gospodarczej,
  • właścicieli, menedżerów, kierowników ecommerce;
  • właścicieli sklepów stacjonarnych, którzy myślą o uruchomieniu działalności ecommerce.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy prowadzą rejestrację uczestników, dlatego należy zarezerwować miejsce, wysyłając kartę zgłoszeniową uczestnika do 22 stycznia 2014 r., godz. 12:00.

Więcej informacji o projekcie: www.ebiznescamp.pl

Z programem konferencji można zapoznać się tutaj.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)