Rząd zabiera się za wprowadzenie ułatwień dla przedsiębiorców. W projekcie ustawy zapisano, że osoba zakładająca firmę przez pół roku nie będzie musiała opłacać składek emerytalnych i zdrowotnych. Ponadto przez kolejne dwa lata świeżo upieczony przedsiębiorca będzie mógł to robić na preferencyjnych zasadach. Ulgi w składkach zostaną uzupełnione o podatkowe, bo projekt zakłada liberalizację zasad przyznawania kredytu podatkowego.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

My nie czekamy na ułatwienia ze strony rządu. I od już proponujemy przedsiębiorcom rozwiązania, które ułatwią prowadzenie firmy.

Po pierwsze z serwisem www.czasnafirme.pl zbudujesz profesjonalną stronę internetową, oszczędzisz czas I pieniądze. Z naszym serwisem tworzenie strony www dla firm w rekordowm czasie. Otrzymasz od nas prosty w obsłudze system zarządzania treścią. Samodzielnie możesz wprowadzać teksty, edytować je I publikować. Strony budowane w czasnafirme.pl są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Możesz uzupełnić takie parametry jak Keywords, Description oraz Title, wtedy wyszukiwarka zaindeksuje twoją stronę I twoja firma będzie dobrze widziana w sieci.

Po drugie będziesz mógł przygotować profesjonalną i czytelną ofertę dla swoich potencjalnych klientów. To właśnie od niej zależy czy klient skorzysta z usług właśnie twojej firmy. Czasnafirmę.pl pozwala na stworzenie jej w przejrzysty sposób.

Po trzecie do twojej dyspozycji oddajemy moduł pozwalający na przygotowanie ciekawych prezentacji firmowych. Wiadomo, że prezentacja jest jedną z najskuteczniejszych form przekazu informacji. Grafiki i wykresy doskonale obrazują zawiłe szczegówy wykonywanej usługi czy sprzedawanego towaru. Możesz wyróżnić swoją ofertę spośród innych wybierają jeden z wielu niestandardowych szablonów prezentacji.

Komentarze (0)