6 lutego na Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się czwarta konferencja w ramach projektu Kanwa Przedsiębiorczych. Udział w bezpłatnej konferencji szczególnie rekomendowany jest osobom, które myślą o założeniu start-upu lub rozwinięciu firmy. Zaproszeni prelegenci i trenerzy są praktykami biznesu, którzy pracują m.in. dla Google, Brand24 czy INTERIA.PL. Mecenasem projektu jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Konferencja podzielona jest na trzy moduły: prelekcje, warsztaty oraz sesję networkingową. Wszystkie elementy konferencji są bezpłatne, wymagana jest wyłącznie rejestracja na https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje. Zaproszeni eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami i wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu.

  • Tomasz Czudowski, kierownik produktów brandingowych na CEE, Bliski Wschód i Afrykę w Google, opowie jak wyjść ze swoim biznesem poza granice kraju i rozwijać się na arenie międzynarodowej.
  • Michał Sadowski, CEO Brand24, przybliży ideę i główne zastosowania monitoringu internetu / social media w służbie biznesu. Wskaże trendy i najlepsze praktyki skutecznego wykorzystania narzędzi.
  • Tomasz Makowski, ekspert projektu oraz trener biznesu i NGOs, podpowie jak negocjować w biznesie i w życiu.
  • Michał Smajek, z Semahead Agencja SEM Grupy INTERIA.pl zdradzi, które źródła generują ruch i sprzedaż na stronach.
  • Tomasz Jabłoński, dyrektor AIP przy SGH przytoczy sposoby wsparcia start-upów na przykładzie Ekosystemu Polski Przedsiębiorczej.
  • Piotr Kaczmarek-Kurczak, wykładowca i specjalista w zakresie uruchamiania nowych firm podpowie jak wykorzystać kapitał osobisty przy zakładaniu firmy.
  • Katarzyna Michalik, Katarzyna Banach z Warsawholic opowiedzą o przekuwaniu szczytnej idei w model biznesowy.

Podczas konferencji będzie można wziąć udział w badaniu, które pozwoli na lepsze dopasowanie działań, wspierających przedsiębiorczość. Po module prelekcji odbędą się warsztaty, poprowadzone przez Tomasza Makowskiego, Tomasza Jabłońskiego oraz Grzegorza Byszewskiego, specjalistę ds. social media w INTERIA.PL. Event zakończy sesja networkingowa, podczas której chętni będą mogli podzielić się swoim pomysłem na biznes i poszukać partnerów do jego realizacji.

Bezpłatna rejestracja na konferencję i warsztaty: https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje Miejsce konferencji: Akademia Leona Koźmińskiego
ul. Jagiellońska
59 03-301 Warszawa
Aula główna budynek C 6 lutego 2014 r.
Recepcja: od 8:30 start: 10:00

źródło: informacja prasowa

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze (0)