Program OpenCard powstał w 2012 roku i do tej pory jest największym tego typu projektem rabatowym w Polsce. OpenCard umożliwia użytkownikom odbywanie częstszych wizyt w restauracjach dzięki bardzo atrakcyjnym rabatom, sięgających 50% na jedzenie. Dodatkową korzyścią dla użytkowników OpenCard jest ogólnopolski zasięg programu. Kupując jedną kartę możemy korzystać ze zniżki we wszystkich rejonach Polski.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Pomysłodawcami projektu są Aleksander Buchacz i Łukasz Misiołek, którzy postanowili powtórzyć sukces podobnych programów działających w Wielkiej Brytanii, na polskim rynku.

Testy przeprowadzone na kilku restauracjach w Warszawie i Rzeszowie przyniosły doskonałe rezultaty. Nowatorski program OpenCard spodobał się konsumentom i restauratorom. Dodatkowo, z myślą o klientach, podjęto współpracę z Bankiem Zachodnim WBK - dzięki czemu oferta OpenCard stała się spersonalizowanym połączeniem pre-paidu i restauracyjnej karty zniżkowej .

Projekt OpenCard idealnie wpasował się w strategię krakowskiego funduszu SATUS Venture, który na początku 2014 zdecydował się zainwestować w projekt. W pierwszej kolejności autorzy OpenCard otrzymali 1.6 mln PLN z możliwością dalszego finansowania na łączną kwotę 3.6 mln PLN. W tym momencie program OpenCard to blisko 10 tysięcy zadowolonych klientów i ponad 400 restauracji partnerskich.

W najbliższym czasie planowane jest wypuszczenie elektronicznej karty OpenCard oraz zwiększenie liczby restauracji do około 1000 w całej Polsce.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)