Polska firma World Dating Company (WDC) została laureatem prestiżowej nagrody iDate Awards w kategorii Best New Technology. Przedstawiciele branży internetowej docenili zmiany, jakie spółka wprowadziła w jednym ze swoich czołowych portali – Przeznaczeni.pl. Serwis ten otrzymał również wyróżnienie w kategorii Best Product Design.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

World Dating Company jest właścicielem wielu serwisów randkowych, między innymi Przeznaczeni.pl, ZakochanyRodzic.pl, czy MłodeSerca.pl. Podczas tegorocznej gali iDate Awards, firma aż dwukrotnie stawała na podium, zwyciężając w kategorii Best New Technology i zajmując drugie miejsce w kategorii Best Product Design. Obie nagrody są wyróżnieniem dla najlepszego projektu i technologii wykonania serwisu Przeznaczeni.pl, który w lipcu 2013 roku przeszedł gruntowną zmianę.

Bardzo cieszymy się z otrzymanych nagród, tym bardziej, że to już kolejne z rzędu wyróżnienie dla World Dating Company na gali iDate Awards. Jesteśmy dumni, że nasza praca została doceniona i znajdujemy się w czołówce najlepszych portali randkowych na świecie. Tym bardziej, że wśród nagrodzonych jesteśmy jedyną firmą nie tylko z Polski, ale również 
z Europy. To ogromny sukces – mówi Maciej Koper, prezes World Dating Company.

Z uznaniem patrzymy na rozwój segmentu e-randek w Polsce. Kolejne wyróżnienia i nagroda za Najlepszą Nową Technologię dla World Dating Company potwierdza pozycję lidera w branży – powiedział Marc Lesnick, Przewodniczący Internet Dating Industry Conference.

Przeznaczeni.pl, jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce, powstał 
w 2005 roku i stał się największą w Europie i drugą na świecie społecznością, skupiającą singli szukających poważnej i długotrwałej relacji. Obecnie z portalu korzysta blisko pół miliona użytkowników. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie internautów, World Dating Company zdecydowało się na wprowadzenie w serwisie szczegółowych zmian, zarówno 
w wyglądzie, jaki sposobie funkcjonowania portalu – powstała nowoczesna szata graficzna, ulepszono sposoby komunikacji, dodano nowe możliwości precyzyjnego określenia preferencji i cech poszukiwanej osoby, dzięki czemu randkowicze łatwiej decydują, kto może oglądać ich profil. Poszerzono również możliwości panelu organizacyjnego spotkań na żywo. Wszystkie zmiany, jakie dotychczas wprowadzono, powstały w oparciu o dialog 
z użytkownikami i zostały przez nich przetestowane.

iDate Awards to prestiżowe nagrody, przyznawane od 5 lat w 13 kategoriach, skupiające się na technologii i modelach biznesowych związanych z przemysłem randek internetowych oraz social networkingu. Co roku w Las Vegas organizowana jest globalna konferencja, podczas której przyznawane są nagrody dla najlepszych firm w branży. O werdykcie decyduje głosowanie przeprowadzone wśród prezesów różnych spółek internetowych z całego świata.

World Dating Company (WDC) to europejski lider na rynku portali randkowych, którego działalność obejmuje tworzenie oraz prowadzenie serwisów w kategoriach real dating, matchmaking, serwisów niszowych, social media&mobile, white label. Serwisy randkowe należące do WDC cieszą się największą skutecznością. Spośród blisko 800 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, kilka tysięcy stworzyło szczęśliwe związki, a wśród par, które poznały się na stronie Przeznaczeni.pl, urodziło się ponad 2 tysiące dzieci. Prezes World Dating Company, Maciej Koper, jest członkiem prestiżowej grupy Internet Dating Executive Alliance zrzeszającej najważniejsze portale randkowe na świecie.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)