„Ty informujesz innych, oni informują Ciebie ” – pod takim hasłem IMAGIS S.A. - polski producent map cyfrowych, notowany na rynku NewConnect, wprowadza nawigację społecznościową, która ma ochronić użytkowników przed nieprzewidzianymi zdarzeniami drogowymi i kontrolami.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Warszawska spółka IMAGIS S.A., która od ponad 20 lat tworzy własne mapy cyfrowe Polski, a od 7 lat oferuje na polskim rynku systemy nawigacji GPS pod marką MapaMap, zaprezentowała społecznościowe oblicze nawigacji samochodowej. MapaMap 8.0 - bo tak nazywa się najnowszy produkt IMAGIS, łączy w sobie najlepsze cechy profesjonalnej nawigacji oraz społecznościowe funkcje wymiany informacji pomiędzy użytkownikami.

Na zdjęciu Marcin Niewęgłowski, prezes spółki Imagis S.A.

Dzięki nowym funkcjom użytkownicy mogą ostrzegać się wzajemnie o kontrolach, korkach lub aktualnie prowadzonych robotach drogowych. Społecznościowe ostrzeganie może działać stale, nawet w sytuacji gdy użytkownik w danym momencie nie będzie używał opcji „nawiguj do określonego celu”. MapaMap 8.0 dostępna jest na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS.

Dzięki społecznościowym funkcjom naszej nawigacji, oferujemy użytkownikom narzędzie, które umożliwi im informowanie innych i to w czasie rzeczywistym o niebezpiecznych sytuacjach na drodze. Budując społeczność użytkowników wokół nowoczesnych technologii podążamy za światowymi trendami w tej dziedzinie – powiedział Marcin Niewęgłowski Prezes Zarządu IMAGIS S.A.

Pobierz aplikację:

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)