Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 30 czerwca o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Business Club Szczecin. Na ostatnim przed wakacjami Netcampie Marcin Beme opowie o rozwoju Audioteka.pl i rynku audiobooków w Europie, a Artur Kornobis z ObjectConnect pokaże projekt Planet Surface wykorzystujący innowacyjne komputery Microsoftu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Agenda spotkania:

1. Audioteka.pl – leassons learned po 2,5 roku na rynku i strategia na przyszłość - Marcin Beme Audioteka podsumuje i opowie o swoich działaniach od startu serwisu do dzisiaj – o przejściu z e-commerce do m-commerce, o narzędziach marketingowych, o contencie, o celebrytach i gwiazdach, którzy nagrywają audiobooki. Audioteka pokaże także strategię rozwoju na najbliższe 3 lata;

2. Project Planet Surface - Artur Kornobis, ObjectConnect Project Planet Surface to sieć oparta o private cloud computing, która połączy innowacyjne komputery Microsoft Surface. Przedstawimy możliwości Natural User Interface i rozpoznawania przedmiotów. Pokażemy też jak można wykorzystać Surface w administracji, rozrywce i biznesie.

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje przy pizzy. Sponsorem spotkania jest Speedup IQbator. Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto zapisać się na to wydarzenie na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Więcej informacji na stronie www.netcamp.pl.

Komentarze (0)