Już w czwartek 27 lutego o godz. 18 Fundacja Netcamp zaprasza na pierwsze w tym roku inspirujące spotkanie IT w Szczecinie, którego tematem będzie e-commerce. Pokażemy jak wykorzystać potencjał API przy rozwijaniu własnych usług. Wyjaśnimy jak chronić swoją markę w sieci i odzyskać domenę internetową. A na koniec opowiemy jak w praktyce wdrożyć marketing automation na przykładzie ciekawych case studies.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

1. Potencjał API w e-commerce - Przemek Basiak, IAI

Prezentacji pokaże jak API podnosi wartość usługi, która je udostępnia a często jest niezbędne do jego istnienia, zwłaszcza w e-commerce. Zobaczymy też jak można wykorzystać API do rozwijania i tworzenia własnych produktów. Przemek udowodni że API nie jest takie straszne jak je malują :)

2. Jak odzyskać domenę i chronić markę w e-biznesie - Rafał Malujda

Nazwa domeny internetowej, będąca nazwą firmy lub produktu, ma kluczowe znaczenie w e-biznesie. Od strony technicznej łatwo ją zarejestrować, jednak wiele wysiłku należy włożyć aby ją odzyskać lub obronić się przed jej przejęciem. Nie można zapomnieć także o tym, że nazwa domeny funkcjonuje obok innych form zabezpieczenia nazw, współtworząc szerszy system prawnej ochrony. Rafał opowie o procedurach w zakresie sporów domenowych oraz o innych formach prawnych zabezpieczenia nazwy firmy i produktu w e-biznesie.

3. Marketing Automation w praktyce - jak zacząć i czego się spodziewać? - Tomasz Kryk, Sendingo/Divante

Marketing Automation to ostatnio bardzo modny trend w działaniach email marketingowych, warto jednak zastanowić się kiedy warto zainwestować w działania MA i od których zacząć. Tomek pokaże w prezentacji ciekawe przykłady i wybrane case studies. Spotkanie Netcamp odbędzie się w nowym miejscu klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy piwie i afterarty.

Spotkanie Netcamp odbędzie się w nowym miejscu klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy piwie i afterarty.

Aby wziąć udział w spotkaniu Netcamp wymagana jest rejestracja. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze (0)