Instytut Logistyki i Magazynowania, GS1 Polska zaprasza 29 czerwca 2011 do udziału w światowym MobileCom Day. MobileCom Day to platforma wymiany doświadczeń dla wszystkich przedstawicieli rynku – producentów, dystrybutorów, dostawców aplikacji i rozwiązań. To również prezentacje praktycznych rozwiązań dla konsumentów, którzy przy użyciu telefonu komórkowego mogą usprawnić swoje zakupy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Coraz więcej konsumentów poszukuje aktualnych i rzetelnych informacji o produktach. Odpowiedzią na takie potrzeby są aplikacje mobilne, które umożliwiają zeskanowanie kodu kreskowego GS1 i sprawdzenie m.in. najniższej ceny, opinii innych użytkowników, zawartości składników odżywczych, alergenów, a także odnalezienie najbliższego sklepu, w którym dany produkt jest oferowany.

Sektor e-handlu i rozwiązań mobilnych ma olbrzymi potencjał, a Polska jest już piątym co do wielkości rynkiem sprzedaży elektronicznej w UE. - Już 18 000 firm w Polsce wykorzystuje na swoich produktach kod kreskowy GS1. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kod kreskowy wykorzystywać także w rozwiązaniach mobilnych. Dlatego GS1 Polska  tworzy również nowe obszary zastosowania kodów kreskowych, jednocześnie integrując wokół tego tematu środowisko – twierdzi Michał Pajdak, CMO w Instytucie Logistyki i Magazynowania, GS1 Polska.

MobileCom Day rozpocznie się o 10.00 otwartym seminarium internetowym (webinar) prezentowanym przez CapGemini. Trendy rynku mobilnego przedstawi przedstawiciel Grupy Allegro, a o zaletach fotozakupów będzie przekonywała firma SAVE UP. Natomiast praktyczne wdrożenie zaprezentuje Instytut Logistyki i Magazynowania wraz z firmą Kamis SA.

Organizator - Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 29 czerwca również na transmisję on-line całego spotkania, która w wideo streamingu umożliwi równoczesny odbiór obrazu wideo i prezentacji.

Udział w MobileCom Day 2011 jest bezpłatny.
Program i rejestracja:  http://www.gs1pl.org/mobilecomday2011

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)