... ... ...

AudioTrip uznany za jeden z ośmiu najlepszych startupów Europy Środkowej

Dodane

07-04-2014

Mam Startup

Bielska spółka dołączyła do przeszło 13 000 przedsiębiorstw ubiegających się o wsparcie Wayry. W miniony czwartek odbył się ostatni etap selekcji, w wyniku której komisja inwestorów zaprosiła do współpracy ośmiu zwycięzców. Wśród nich znalazł się AudioTrip- aplikacja mobilna dedykowana tworzeniu audioprzewodników nowej generacji.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

AudioTrip działa w oparciu o społeczność twórców i użytkowników wycieczek z całego świata. Poprzez udział w programie spółka ma zamiar pozyskać nowych partnerów na rynku europejskim i w Ameryce Południowej. Właściciele AudioTripa liczą także na to, że ten sukces przełoży się na powodzenie ruszającej niebawem kampanii projektu "The Ultimate Guide to Europe" w serwisie kickstarter.com.

Wayra to program akceleracyjny globalnej marki Telefonica. Pierwotnie uruchomiony w Ameryce Łacińskiej, obecnie obejmuje swoim zasięgiem także ośrodki w Czechach, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech i Zjednoczonym Królestwie. Tworzy jeden z największych akceleratorów dla start-upów z branży ICT na świecie. Wayra zakłada finansowanie, udzielenie wsparcia mentorskiego i wprowadzenie do własnej sieci Aniołów Biznesu 350 europejskich firm do roku 2015.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)