Twórcy serwisu papurazzi.pl postanowili zadbać o podniebienia uczestników Open'era tworząc pod adresem www.papurazzi.pl/opener pierwszy w Polsce przewodnik kulinarny dedykowany festiwalowi.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Na stronie znajdziemy zdjęcia i recenzje potraw z restauracji oraz opinie o lokalach, które warto w Trójmieście odwiedzić.  Nie jest to jednak zwykły katalog restauracji. Ideą serwisu jest ocenianie restauracji poprzez fotografowanie i recenzowanie potraw, których w nich spróbowaliśmy. Jeżeli mamy ochotę np. na naleśnika wybieramy odpowiednią kategorię i widzimy zdjęcia oraz opinie o naleśnikach, których warto spróbować wraz z odległością od terenu festiwalu. Możemy też sprawdzić trasę dojazdu do lokalu, który chcemy odwiedzić lub np. znaleźć restauracje z ogródkiem albo serwujące najlepsze w trójmieście śniadania.

Autorzy obiecują, że po zakończeniu pierwszego koncertowego dnia w serwisie pojawią się także zdjęcia potraw ze stref gastronomicznych Open’era.

Jeżeli chcemy wiedzieć co zjeść, a nie znajdujemy się akurat na terenie festiwalu, możemy skorzystać z geolokalizacji – serwis automatycznie określi nasze położenie i zasugeruje co warto w okolicy zjeść. Wszystkie potrawy oraz lokale przeglądać możemy zarówno przy pomocy zwykłej listy jak i interaktywnej mapy.

Jako, że papurazzi.pl to także aktywna społeczność twórcy serwisu zachęcają festiwalowiczów do zostania kulinarnym paparazzi. Każda osoba, która w czasie trwania Open’era doda do serwisu zdjęcie z trójmiasta (oczywiście także jedzenia dostępnego na samym festiwalu) otrzyma specjalną, unikatową odznakę „Open’erowicz”.

- Papurazzi.pl istnieje już blisko rok. W tym czasie stworzyliśmy pokaźną bazę zdjęć  oraz recenzji lokali z całej Polski, ale w szczególności z trójmiasta i okolic. Jako, że jesteśmy z Gdyni, a Opener’a odwiedzamy regularnie postanowiliśmy wspomóc festiwalową brać i podzielić się naszą wiedzą o tym gdzie i co w trakcie Opener’a warto zjeść. Mamy nadzieję, że dzięki temu zobaczymy zielone opaski nie tylko w największych lokalach w centrum, ale też w fajnych, klimatycznych i oczywiście tańszych knajpkach na obrzeżach trójmiasta - mówi Konrad Nowosz – twórca www.papurazzi.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)