OnLocation.pl to nowy serwis, który wypełnia lukę w branży produkcyjnej. Po dopracowaniu wszelkich szczegółów związanych z funkcjonalnością serwisu, serwis wszedł w fazę rozwoju czego pierwsze efekty są już widoczne.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


- Jesteśmy agencją, która gromadzi lokalizacje, promuje je oraz pośredniczy między stronami w trakcie trwania procesu wynajmu lokalizacji. Do naszej bazy można dodać każdą nieruchomość, wystarczy, że jej treść będzie zgodna z regulaminem OnLocation.pl. Żadnych ograniczeń co do ilości dodanych lokalizacji, żadnych opłat manipulacyjnych z tytułu ich zamieszczania - wyjaśnia Krzysztof Kostkiewicz, twórca serwisu.

Faza rozwoju serwisu, w dużej mierze, opiera się na gromadzeniu lokalizacji, które w późniejszym czasie będą wykorzystane pod plany zdjęciowe i filmowe. Serwis ma świeży wygląd, jest czytelny i prosty w obsłudze. W każdej chwili można dodać jak i usunąć swoją lokalizację. - Nie zamykamy się tylko na Warszawę, nasza usługa kierowana jest do wszystkich miast w Polsce. Pożądane są wszystkie lokale od pięknych domów, przez garaże i hale, po małe domki sezonowe - dodaje Krzysztof Kostkiewicz. OnLocation, w swoim założeniu, ma również za zadanie pozyskiwać odbiorców swoich lokalizacji, w związku z tym swoją ofertę kieruje zarówno do właścicieli nieruchomości, jak i osób, które poszukują lokali pod plany zdjęciowe.

Korzyści, z perspektywy scenarzystów i producentów, wynikające ze współpracy z OnLocation są widoczne niemal od razu. Serwis gwarantuje redukcję kosztów wynikających z poszukiwania lokalizacji. - Jako standard naszej pracy gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności z właścicielem lokalizacji, poprzez zautomatyzowanie systemu wynajmu - przekonuje pomysłodawca. Korzystanie z usługi gwarantuje stały dostęp do bazy lokali gotowych do wynajmu w bliskim terminie. Oferty, znajdujące się w serwisie są na bieżąco uaktualniane, codziennie pojawiają się nowe lokalizacje ze szczegółowym opisem. Jeżeli w bazie nie występuje pożądana lokalizacja, konsultanci OnLocation dołożą wszelkich starań aby takową znaleźć.

Model biznesowy przewiduje pobieranie opłat tylko od osób wynajmujących lokalizację z bazy, dzięki czemu właściciele nieruchomości nie ponoszą żadnych opłat. Korzystanie z serwisu jest zupełnie bezpłatne. Właściciel OnLocation dba o prywatność swoich użytkowników, w związku z tym, nie udziela informacji dotyczących adresu lokalizacji, czy danych kontaktowych do ich właścicieli, bez ich wcześniejszej zgody.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)