Case I Want to stworzone przez młodych inżynierów narzędzie umożliwiające zaprojektowanie własnej, unikatowej obudowy do smartfonu, wydrukowanej w 3D. W chwili obecnej trwa zbiórka finansowania społecznościowego na platformie Wspieram.to, mająca na celu realizację projektu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Aplikacja Case I Want pozwala wybrać jeden z gotowych modeli etui lub zaprojektować własny. Jest nie tylko łatwa w obsłudze, ale posiada również niemal nieograniczone możliwości personalizacji: umożliwia wybór koloru, dodanie tekstu, wstawienie obrazka.

To jedyna w Polsce i trzecia na świecie tego typu platforma do projektowania w 3D własnego etui, umożliwiająca produkcję nawet z materiałów pochodzących z recyklingu oraz personalizację włókna węglowego. Planowane jest również drukowanie z tworzywa proekologicznego, uzyskiwanego z recyklingu butelek PET.

Aby platforma mogła samodzielnie funkcjonować i wprowadzić swój produkt na rynek, jej twórcy zwrócili się do społeczności w celu uzyskania funduszy m.in. na zakup drukarki oraz skończenie badań nad materiałami.

Zespół projektantów Case I Want tworzy pięć osób. Mikołaj Zegarski – pomysłodawca i szef projektu. Krzysztof Pachulski i Dominik Zgutka – programiści. Maciej Sowiński – specjalista zarządzania projektami. Tomasz Cuber – specjalista od planowania biznesowego i budowania marki.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)