Ruszyły zapisy do #hackpizza – pierwszej edycji maratonu kodowania organizowanego przez PizzaPortal.pl. Zamiast nudnych wykładów, czeka na Ciebie nie lada wyzwanie pod okiem mentorów i ekspertów z branży internetowej masz szansę stworzyć swój pierwszy komercyjny projekt. Przyjdź i spróbuj swoich sił, a może właśnie Twój pomysł okaże się najlepszy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Jeśli jesteś miłośnikiem kodowania i nowe technologie internetowe oraz mobilne nie są Ci obce, to wydarzenie jest dla Ciebie! #hackpizza, czyli pierwsza edycja maratonu kodowania PizzaPortal.pl odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2014 roku w Centrum Informatycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Przez 3 dni pracować będziesz pod okiem mentorów i ekspertów (m.in. Lecha Kaniuka – znanego przedsiębiorcy internetowego, pomysłodawcy m.in. PizzaPortal.pl). Twoim zadaniem będzie wymyślić, a następnie stworzyć najlepszy produkt - a konkretnie prototyp produktu: usługi webowej, aplikacji lub gry - którego wdrożenie uatrakcyjni korzystanie z serwisu PizzaPortal.pl.

Ostatniego dnia imprezy wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody rzeczowe oraz propozycję wdrożenia i komercjalizacji swojego pomysłu. Organizator zapewni im udział w zyskach, który będzie rozliczany w zależności od specyfiki projektu.

PizzaPortal.pl to obecnie największy w Polsce serwis pozwalający zamówić jedzenie online. Jest zintegrowany z ponad 2 000 restauracjami na terenie całej Polski. Jako pierwszy w swojej kategorii wprowadził możliwość płatności bitcoinami oraz obsługę klientów niesłyszących.

Start piątek (20 czerwca 2014) godzina 21.00! Namów znajomych i zapisz się już dzisiaj. Szczegóły na stronie: http://hackpizza.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)