W środę, 25 czerwca, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Startup Grind Warsaw. Tematem przewodnim będą innowacyjne biznesy z branży mHealth.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość rozmowy m.in. z Andrzejem Kuśmierzem o jego doświadczeniach przy projektach medycznych startupów na studiach MBA, które prowadzi w Akademii Leona Koźmińskiego. Piotr Bajtała opowie historię swojego startupu MySpiroo, który w ostatnich miesiącach zdobył liczne nagrody i wyróżnienia. Tomasz Kościelny z Mediguard Technologies podzieli się przemyśleniami z budowania firmy telemedycznej w ramach inkubatora Science2Business. Z kolei Krzysztof Czaplicki opowie o swoich pierwszych doświadczeniach w tej branży i planach na nowe startupowe inwestycje.

Cykl spotkań Startup Grind wystartował w 2010 w Dolinie Krzemowej w USA, obecnie jest to sieć funkcjonująca w 85 miastach w 35 krajach na całym świecie, łącząca 60.000 przedsiębiorców. Od roku 2013 wspiera ją Google for Entrepreneurs. Startup Grind sieciuje startupy, inwestorów i wszystkich otwartych na współpracę innowatorów. Celem inicjatywy jest edukowanie, inspirowanie i łączenie przedsiębiorców.

Startup Grind to społeczność, która uczy, inspiruje i łączy przedsiębiorcze osoby. Startup Grind Warsaw skupia się na włączeniu do polskiej sceny startupowej naukowców 
i designerów zainteresowanych wykorzystaniem swoich projektów do stworzenia komercyjnego produktu.

Drugie spotkanie w ramach Startup Grind Warsaw odbędzie się w środę, 25 czerwca, o godz. 18:00, w nowym budynku CeNT3 na Kampusie Ochota. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wystarczy się zarejestrować.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze (0)