Firmy zarejestrowane na FWF mają dostęp do 25 bezpłatnych narzędzi, które umożliwiają przeprowadzenie m.in. analiz finansowych, sprzedażowych, obliczenie progu rentowności czy zweryfikowania kontrahenta. Aby skorzystać z narzędzi, należy wprowadzić wymagane dane a system sam przygotowuje dla nas raport końcowy. Portal umożliwia więc obniżenie kosztów księgowych w małych firmach i usprawnienie procesów decyzyjnych oraz poprawę konkurencyjności całego sektora MŚP.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dostępny zbiór narzędzi będzie się stale powiększał. - Kluczowym elementem serwisu jest kreator nowych narzędzi, który umożliwia stworzenie nowego modelu analitycznego na portalu na postawie dostępnych szablonów. Zapraszamy wszystkich analityków do współpracy z portalem i czerpania korzyści finansowych z udostępnionych narzędzi – mówi Olga Stawiszyńska-Jakubowicz, kierownik projektu. Dzięki możliwości tworzenia nowych, autorskich narzędzi, dostosowanych do indywidualnych potrzeb danego sektora portal ma szansę stać się popularnym rozwiązaniem do przeprowadzania analiz i ułatwić podejmowanie dezycji przez menadżerów działów czy właścicieli firm.

Firmowy Warsztat Finansowy jest całkowicie dostępny z poziomu komputerów, posiadających dostęp do Internetu pod adresem www.e-fwf.pl. Portal powstał dzięki wsparciu funduszy europejskich z programu Innowacyjna Gospodarka.

Komentarze (0)