Startup Mergeto.pl uruchomił konkurs Grupobranie z Mergeto.pl skierowany do wszystkich internautów. Do wygrania wartościowe nagrody – iPady 2, aparaty fotograficzne, tablice interaktywne oraz urządzenia wielofunkcyjne. Wszystkie znanej i renomowanej marki Panasonic. Konkurs potrwa od 4 lipca 25 września 2011 roku.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dostęp do udziału w konkursie uzyskują osoby, które zarejestrują siebie lub swoją firmę w Mergeto.pl oraz aktywują konto. Rejestracja jest bezpłatna. Aby wygrywać nagrody należy polecać serwis Mergeto.pl innym użytkownikom lub prowadzić aktywną sprzedaż w ramach aukcji grupowych.

Polecanie platformy Mergeto.pl może odbywać się poprzez portal społecznościowy Facebook.com lub za pośrednictwem indywidualnego linku polecającego. W każdym tygodniu uczestnik konkursu, który polecił serwis największej liczbie użytkowników, otrzymuje nagrodę w postaci aparatu fotograficznego Panasonic. Do rozdysponowania są również iPady 2, które wygrywają najlepsi polecający w miesiącu.

Drugą kategorią zwycięzców są sprzedawcy, którzy osiągnęli największe obroty w aukcjach grupowych oraz odwrotnych aukcjach internetowych w platformie Mergeto.pl. Co cztery tygodnie najlepszy sprzedawca otrzyma tablicę interaktywną Panasonic. Drugie miejsce będzie nagradzane urządzeniem wielofunkcyjnym, również firmy Panasonic.

Grupobranie z Mergeto.pl będzie trwało 12 tygodni – od 4 lipca do 25 września 2011 roku. Nagrody przyznawane będą cyklicznie, w każdą środę w okresie trwania konkursu.

Więcej informacji na stronie:
http://info.mergeto.pl/konkurs-grupobranie-z-mergeto-pl/

Komentarze (0)