Już trzeci raz serwis OcenBank.pl, pozwalający na umieszczanie poglądów i komentarzy o bankach i produktach bankowych, przeszedł głębokie zmiany. Zmiany dotyczyły zarówno układu graficznego serwisu, jak też jego istotnych funkcjonalności.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


- Odświeżenie wyglądu odbyło się poprzez szczegółową metamorfozę TOPu, jak i głównego menu serwisu. Również strona główna portalu została poddana zmianom. Łatwiejszy dostęp do najczęściej przeglądanych podstron (w tym: listy rankingowej instytucji bankowych czy podstrony pozwalającej na porównanie banków) już spowodował wydłużenie czasu pobytu internautów na stronie oraz zmniejszenie stopnia odrzuceń - oświadczają właściciele portalu.

Jak wspominają, główny nacisk w trakcie obecnej modyfikacji położony został na jak najszerzej zautomatyzowane wychwytywanie SPAMu. Stosowanie reCAPTCHY oraz systemu moderowania wypowiedzi i komentarzy ma poprawić jakość oraz wiarygodność wortalu w oczach użytkowników.

Na większą użyteczność i zainteresowanie użytkowników wortalu wpłynąć ma także założenie tematycznych podstron na temat produktów finansowych. Dla lokat, kredytów oraz kont bankowych w subdomenach serwisu (na przykład kredyty.ocenbank.pl) cały czas uaktualniane są informacje o aktualnych trendach oraz nowościach wśród produktów bankowych.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)