Grupa DocPlanner.com, której częścią jest największy polski serwis do umawiania wizyt z lekarzami przez internet ZnanyLekarz.pl, właśnie ogłosiła przejęcie portalu Eniyihekim, lidera rynku w Turcji. Tym samym spółka znacząco umocniła swoją pozycję na rynku europejskim, gdzie rocznie umawianych jest około 6 mld wizyt lekarskich.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Przejęcie tureckiego portalu stawia DocPlanner.com na pozycji niekwestionowanego lidera rynku europejskiego. Liczba unikalnych użytkowników odwiedzających serwisy grupy to obecnie ponad 6 mln miesięcznie. W najbliższej przyszłości załoga DocPlanner.com odpowiedzialna za rynek turecki skupi się na wzmocnieniu działu sprzedaży, a także obsługi klienta i równocześnie będzie pracować nad optymalizacją i promocją tureckiej aplikacji mobilnej. Nad dalszym rozwojem firmy będzie pracował blisko 100-osobowy zespół zlokalizowany w 3 krajach.

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Eniyihekim, lider rynku tureckiego w zakresie internetowej rezerwacji wizyt u lekarzy i lekarzy dentystów, powstał w 2012 roku i obecnie działa w 69 tureckich miastach. Serwis odwiedza ponad 1,5 mln unikalnych użytkowników, którzy na stronach Eniyihekim mogą znaleźć informacje o blisko 150 000 specjalistów. Po przejęciu serwisu przez DocPlanner.com, Eniyihekim pozostanie pod dotychczasową nazwą.

DocPlanner.com to grupa serwisów internetowych, które ułatwiają pacjentom znalezienie lekarza i umożliwiają wygodne umówienie wizyty lekarskiej przez internet. Łącznie we wszystkich portalach grupy znajdują się informacje i opinie o ponad milionie lekarzy i lekarzy dentystów, co umożliwia pacjentom podjęcie świadomej decyzji o wyborze specjalisty. Zarówno pacjenci, jak i sami lekarze bardzo chwalą sobie możliwość korzystania z internetowych kalendarzy wizyt w DocPlanner.com. Pacjenci w łatwy sposób mogą sprawdzić i porównać dostępność różnych lekarzy i zarezerwować dogodny termin za pomocą zaledwie 3 kliknięć. Ważną zaletą są też przypomnienia SMS dla pacjentów o zbliżającym się terminie wizyty, które system wysyła automatycznie po umówieniu się do lekarza przez kalendarz w DocPlanner.com.

Komentarze (0)