Rok akademicki dobiega końca, a rekrutacje na wyższych uczelniach już w większości zamknięte. Tymczasem Academio.pl odwiedza codziennie około półtora tysiąca osób! Czyżby to byli najpilniejsi spośród studentów i najprężniej działające koła naukowe? Grunt, że jak okazuje się, studencki portal sprawdza się także w wakacje. W końcu jego twórcy także nie spoczęli na laurach.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


„+1" daje korzyści!

Wprowadzono nowość, która może zainteresować wszystkich. Otóż powierzchnia konta grupy studenckiej na Academio.pl w prosty sposób może być większa o kolejne megabajty. Warto o to zadbać już teraz, by przygotować miejsce pracy na nowy rok. W tym celu Academio.pl wdrożyło najnowsze udogodnienia Google: za każdym razem, gdy strona jest godna polecenia, można skorzystać z googlowego przycisku +1. Jest to możliwość, która pojawia się przy każdym artykule, każdej grupie, uczelni bądź kierunku studiów - nie tylko na stronie głównej. A co więcej: dodając można przyczynić się do powiększenia konta swojego i innych Academiowiczów. Bo każde 100 plusów skutkuje gratisową powierzchnią 1 MB dla wszystkich. Academio.pl zaprasza do zabawy w „plusowanie"!

Powiedz, czego szukasz

Academio nie zapomina również o tegorocznych maturzystach. W końcu to ostatnia chwila na wybranie kierunku studiów! Wyszukiwarka studiów cieszy się niezmiennym powodzeniem, a teraz - dzięki nowej funkcji - nie trzeba nawet klikać w klawiaturę. Głosowe wyszukiwanie to prosta sprawa: wystarczy korzystać z Google Chrome, by kliknij w ikonkę mikrofonu i spróbować. Powodzenia!

źródło: informacja prasowa / Academio

Komentarze (0)