Podróżowanie z biurami turystycznymi jest coraz bardziej nudne. Chcemy by nasze wakacje były niepowtarzalne? Doskonałą ofertę dla podróżnych szukających unikalnych miejsc i lokalnego kolorytu ma serwis MyGuidie.com.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


MyGuidie.com to platforma łącząca turystów z mieszkańcami najciekawszych zakątków świata. Ma ambicje stać się największą alternatywną platformą dla podróżujących. Celem MyGuidie.com jest stworzenie zupełnie nowego zawodu – wolnego przewodnika, który nie musi mieć licencji, ale zna swoje miasto i potrafi z pasją o nim opowiedzieć. Zwiedzającym pokaże miejsca niedostępne w tradycyjnych przewodnikach, czy planach wycieczek agencji turystycznych. Przybliży niezwykłe atrakcje kulturalne, zapozna z przysmakami kuchni i folklorem.

Wyobraź sobie, że lecisz do Barcelony. Interesujesz się sztuką, lubisz jedzenie i kluby nocne. MyGuidie.com pomoże Ci znaleźć idealnego przewodnika, który nie jest profesjonalistą, ale kocha swoje miasto i ma dokładnie takie same pasje co Ty. Za niewielką opłatą oprowadzi Cię po miejscach, które Ci się spodobają. Taka wycieczka z pewnością będzie uszyta na Twoją miarę!

Istotną częścią platformy, nad którą skupiają się twórcy jest bezpieczeństwo transakcji między użytkownikami. Dzięki systemowi recenzji i rekomendacji przewodników oraz prowizji za rezerwację, zarówno przewodnik jak i turysta mogą czuć się bezpiecznie.

Portal powstał w maju tego roku podczas Startup Weekend Warsaw i właśnie otworzył rejestrację dla potencjalnych przewodników. Oficjalny start serwisu i możliwość rezerwowania wycieczek planuje się na wrzesień.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)