Na polskim rynku serwisów społecznościowych pojawił się nowy portal, który skupia internautów poszukujących wiarygodnych opinii na temat firm, produktów i stron internetowych. Recomena.pl to innowacyjny serwis, w którym zarejestrowani użytkownicy wystawiać mogą noty i opinie wszystkim towarom, przedsiębiorstwom czy też portalom, z którymi się do tej pory spotkali.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Recomena.pl to nowatorski serwis, którego głównym założeniem jest stworzenie Internautom miejsca, gdzie będą mogli znaleźć i wyrazić swoje opinie na temat produktów, firm i stron www. Dzięki zaawansowanym narzędziom dostępnym w serwisie, użytkownicy w prosty i czytelny sposób odnajdą opinie na interesujące ich tematy. Rozbudowany system rekomendacji pozwala na poszukiwanie opinii, które są zamieszczone w serwisie. Użytkownicy mają również możliwość dodawania ocenianych produktów, stron www czy przedsiębiorstw w wypadku, gdy nie ma ich jeszcze w bazie portalu.

- Celem, który nam przyświecał w trakcie prac nad portalem, było stworzenie społeczności osób, które będą chętnie dzieliły się wiedzą na temat to, co jest wartościowe, a na co nie warto zwracać uwagi w sieci. Internet jest potężną bazą danych, a my chcemy ułatwić jego użytkownikom korzystanie z jego zasobów. Chcemy, aby osoby zaangażowane w rozwój tego portalu stworzyły grupę niezależnych doradców dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na śledzenie rekordów w wyszukiwarkach internetowych, a baza, którą zbudują była zbiorem najbardziej wartościowych rzeczy dostępnych w sieci WWW – mówi Paweł Kolski, prezes RECOMENA Sp. z o.o., wydawcy portalu recomena.pl.

Wszystkie funkcjonalności portalu dostępne są bezpłatnie. Jedynym warunkiem korzystania z niego w pełnym wymiarze, jest zarejestrowanie się i zaakceptowanie regulaminu. Portal stwarza możliwość zawierania znajomości i tworzenia sieci kontaktów, na podstawie takich kryteriów, jak podobne zainteresowania czy oceny tych samych produktów, witryn czy firm. Portal powstał dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)