Ruszamy Się to sportowe połączenie funkcjonalności Foursquare, Facebook i Groupon, największych hitów internetu ostatnich lat.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Aplikacja Ruszamy Się dostępna będzie przez internet i urządzenia mobilne. W prosty sposób umożliwiać będzie dodawanie aktywności fizycznych, zdobywanie punktów i odznak, które następnie będzie można wykorzystać jako rabat lub ofertę specjalną wśród partnerów Ruszamy Się (klubów fitness, siłowni, basenów itd.).

Twórcami aplikacji są Przemysław Śmit i Michał Stanowski. Pierwszy ma kilkuletnie doświadczenie w marketingu sportowym, jest web designerem oraz pomysłodawcą Ruszamy Się. Drugi zaś to programista PHP z wieloletnim stażem, współtwórca pierwszego regionalnego portalu w Łodzi, dziejesie.pl. W ramach Global Startup Challenge planujemy zbudowanie w wersji beta naszej aplikacji webowej i mobilnej, oraz przygotowanie podstaw do prowadzenia działań marketingowych w dalszej perspektywie.

Planujemy ciągłe rozwijanie aplikacji z naciskiem na urządzenia mobilne, ekspansję na rynki anglo-i rosyjskojęzyczne, wprowadzenie sportowych zakupów grupowych, współpracę ze znanymi i cenionymi sportowcami/celebrytami.

W planach mamy także utworzenie fundacji, której celem będzie promowanie aktywności fizycznych wśród ubogich dzieci, które ze względów finansowych nie mają szansy na wzięcie udziału w obozach sportowych, czy trenowanie ulubionych dyscyplin.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)