Sport Informer to serwis, który zbiera artykuły o piłce nożnej z 210 polskojęzycznych źródeł (ich ilość ciągle rośnie). Wiadomości w Sport Informerze ukazują się w czasie rzeczywistym bez konieczności przeładowywania strony.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Sport Informer to 48 kanałów tematycznych o piłce nożnej w kraju i na świecie, w każdym prezentujemy wiadomości dostarczane na żywo tzn. że informacje u nas pojawiają się praktycznie zaraz po tym kiedy zostają opublikowane w źródle. Możemy zaryzykować stwierdzenie, że na chwilę obecną jesteśmy najwierniejszym i najpełniejszym na polskim rynku obrazem internetowych wiadomości o piłce nożnej.

Wybieranie pojedynczych kanałów tematycznych jest bardzo intuicyjne. Dzięki zakładce mySPIN dajemy użytkownikowi możliwość decydować o tym, które wiadomości są dla niego najważniejsze - wystarczy zaznaczyć kilka checkboksów, które znajdują się przy kanałach tematycznych i przejść na zakładkę mySPIN.

Żadnego logowania - serwis będzie pamiętał za użytkownika jakie kanały wybrał (oczywiście, jeśli w przeglądarce włączona jest obsługa ciasteczek).

Za mało? Dorzućmy więc jeszcze, że Sport Informer to także: wersja LITE na urządzenia mobilne, prezentowanie wyników meczów na żywo, tickerBOX. A już niebawem - terminarze, tabele, artykuły blogerów.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)