W jaki sposób innowacyjnie prezentować treści? Czym i jak zaskakiwać klientów? Te pytania często spędzają sen z powiek coach’om, managerom i dyrektorom. Dobrą odpowiedzią może być Magiczny Dywan – pierwsza polska podłoga interaktywna, która umożliwia różnorodne aktywności, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po szkolenia oraz możliwość prezentowania indywidualnych treści.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zdjęcie royalty free z Fotolia 

„Magię” tworzy obraz wyświetlany z projektora bezpośrednio na płaszczyznę podłogi, stołu lub ściany, reagujący na ruch. Praca z Dywanem umożliwia bezpośrednie zaangażowanie nadawcy lub odbiorcy w prezentowane treści. To właśnie innowacyjna możliwość sterowania ruchem stanowi główną jego przewagę nad klasycznymi prezentacjami multimedialnymi. To łatwa do zamontowania konstrukcja: niewielkie pudełko, które wieszamy pod sufitem.

Urządzenie ma wbudowany komputer i projektor, obsługiwane jest za pomocą pilota zdalnego sterowania. W zestawie załączony jest także bogaty pakiet interaktywnych gier i zabaw ruchowych. Można je włączać pojedynczo lub w trybie automatycznym. Magiczny Dywan jest uniwersalny – działa praktycznie w każdym pomieszczeniu i w dowolnych warunkach oświetleniowych. Wielkość obrazu wyświetlanego na podłodze zależy wyłącznie od wysokości pomieszczenia (im jest ono wyższe, tym obraz jest większy).

Nie trzeba żadnych specjalnych konstrukcji, a uchwyt mocujący dostarczany jest w komplecie. Łatwo również przewieszać urządzenie w różne miejsca. Magiczny Dywan może być wykorzystywany także do celów szkoleniowych i reklamowych. W przypadku organizowania kursów, konferencji, targów, czy spotkań firmowych, można prezentować własne treści i mile zaskoczyć klientów. Jeśli urządzenie zostanie podłączone do Internetu, cały proces może odbywać się zdalnie, bez konieczności angażowana osób trzecich.

Komentarze (0)