Porównywarka usług telekomunikacyjnych PanWybierak.pl działa na polskim rynku od sierpnia 2014 roku. Po obiecujących wynikach w pierwszych miesiącach działalności, inwestorzy postanowili dofinansować serwis kwotą prawie miliona złotych. W tym roku na rozwój projektu przeznaczono już 480 tysięcy złotych, a do września 2015 wpłacone zostanie kolejne 500 tysięcy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

fot. flickr.com/liquene CC BY 2.0

Porównywarka PanWybierak.pl pozwala internautom obiektywne porównać dostępne na rynku oferty telekomunikacyjne, a jej wiarygodność potwierdza przyznany w styczniu 2015 roku „Certyfikat Prezesa UKE”. Na uruchomienie serwisu udziałowcy przeznaczyli początkowo 65 tysięcy złotych. Pozytywny odbiór serwisu przez branżę i użytkowników, a także dotychczasowe wyniki sprawiły, że PanWybierak.pl wychodzi obecnie z fazy niemowlęcej. Na rozwój projektu w 2015 roku inwestorzy zdecydowali się przeznaczyć blisko 1 milion złotych.

- Od początku istnienia naszej porównywarki byliśmy nastawieni na rozwój organiczny - komentuje Paweł Jamiołkowski, dyrektor zarządzający PanWybierak.pl. - Wartość jaką dostarczamy użytkownikom, przekłada się na wirusowy wzrost popularności platformy - dodaje Jamiołkowski. Kapitał zakładowy spółki na ten moment został powiększony o 480 tysięcy złotych do kwoty 545 tysięcy złotych, a do września 2015 roku spółka zostanie zasilona kolejnymi 500 tysiącami złotych.

Środki z inwestycji zostaną przeznaczone m.in. na rozwój portalu i technologii porównywania i agregowania danych o ofertach, rozwój systemów analitycznych i generujących branżowe dane statystyczne oraz promocję partnerów portalu, tzn. operatorów o zasięgu zarówno ogólnopolskim, jak i lokalnym i regionalnym. Obecnie serwis zestawia oferty 30 operatorów, a każdego tygodnia dołączają nowi o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, posiadający atrakcyjne oferty dla klientów.

Komentarze (0)