CityTester.pl to turystyczny tester miast pozwalający poznać miasto z nieznanej dotąd strony. Serwis zawiera informacje o atrakcjach turystycznych takich jak muzea, galerie, ciekawe miejsca oraz szczegółowe informacje gdzie i co zjeść, gdzie przenocować, co kupić i z jakich usług skorzystać.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Wszystkie informacje można przeglądać na mapach widocznych w serwisie. Na cityttester.pl można znaleźć informacje o wydarzeniach takich jak imprezy, koncerty, spotkania, festiwale czy zawody sportowe. Dodatkowym atutem jest opcja "przewodnicy" gdzie można poszukać osoby, która z pasją pokaże miasto z nieznanej dotąd strony np. życie nocne, oprowadzi po lokalach czy sklepach w mieście. Jeśli ktoś sam jest takim pasjonatem może dodać swoją ofertę do serwisu.

Czym się wyróżniamy?
Wszystkie informacje są widoczne na mapie danego miasta. Planując pobyt w mieście np. w hotelu XY możesz zobaczyć na mapie jakie atrakcje są blisko miejsca pobytu oraz gdzie i kiedy odbędą się imprezy w czasie twojego pobytu w mieście. Nazwa serwisu nawiązuje do nowego zawodu tzw. testera destynacji turystycznych i nie zapomnieliśmy, że miejsca, wydarzenia, usługi są oceniane i komentowane przez osoby, które były, widziały i opisały.

Jesteśmy przekonani, że informacje w serwisie ułatwią planowanie pobytu w mieście, a także będzie doskonałą promocją naszego kraju. Wpisy są bezpłatne - można je wzbogacić ciekawymi zdjęciami, materiałami video czy linkami do własnych stron czy Facebooka, Twittera i innych serwisów oraz danymi teleadresowymi i najważniejsze geolokalizacją miejsc. W przygotowaniu możliwość rezerwacji online a także miejsc akceptujących karty rabatowe CityTester dla City Testerów. Obecnie wypełniamy serwis treścią ale mamy nadzieję na jego dobrą funkcjonalność już pod koniec sierpnia bieżącego roku.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)