Platforma Pozamiatane.pl daje swoim użytkownikom możliwość szybkiego i prostego zamówienia przez Internet usługi sprzątania dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Wraz z początkiem kwietnia platforma poszerzyła obszar swojej działalności o kolejne dzielnice: do Ursynowa i Mokotowa dołączyło Śródmieście oraz Wilanów. Dodatkowo dla klientów obcojęzycznych uruchomiono angielską wersję strony.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zdjęcie royalty free z Fotolia 

Platforma Pozamiatane.pl rozpoczęła swoją działalność w lutym bieżącego roku. Dzięki niej, osoby indywidualne oraz firmy mogą zamówić usługę sprzątania w każdy dzień tygodnia oraz o dowolnej porze. Początkowo realizację usługi sprzątania przez Pozamiatane.pl można było dokonać na warszawskim Mokotowie i Ursynowie. Obecnie platforma integruje również sprzątaczy i klientów ze Śródmieścia i Wilanowa oraz umożliwia zamówienie usługi przez osoby nie władające językiem polskim.

W Pozamiatane.pl klient może określić proponowany czas realizacji zamówienia i wybrać sprzątacza na podstawie opinii wystawionych przez innych użytkowników serwisu. Płatności za usługę dokonywane są online za pośrednictwem firm Elavon i Espado. Dzięki temu użytkownik w prosty, wygodny i szybki sposób przechodzi przez cały proces zamówienia. Ponadto Pozamiatane.pl szczególną uwagę przywiązuje do rekrutacji sprzątaczy, sprawdzając ich referencje, umiejętności i zdobyte doświadczenie, w celu zaoferowania swoim klientom usług wykonywanych wyłącznie przez profesjonalną, zaufaną i sympatyczną kadrę.

W niedalekich planach jest przyłączenie do projektu kolejnych stołecznych dzielnic. Docelowo Pozamiatane.pl ma działać w całej Polsce. - Nasz projekt rozwijamy zgodnie z zasadą lean startup. Stale analizujemy zachowania użytkowników, by poznać ich preferencje, wymagania i opinie. Zgodnie z zebranymi informacjami zwrotnymi na bieżąco udoskonalamy platformę, wprowadzając nowe funkcjonalności. Dopełnieniem projektu będzie aplikacja mobilna, za pośrednictwem której można będzie zamówić i zapłacić za usługę. Z pewnością jeszcze nie raz zaskoczymy pozytywnie naszych użytkowników. Mam nadzieję, że przed końcem roku pojawimy się również w innych miastach - powiedział Jakub Łączkowski, założyciel platformy Pozamiatane.pl.

Komentarze (0)